ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Міноборони розповіли, куди звертатися щодо підписання «Контракту 18-24»

Новини
18 Лютого 2025, 9:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Колаж Віталія Солоного / АрміяInform

У мобільному застосунку «Резерв+» продовжують надходити заявки від молодих людей віком 18-24 роки, які виявили бажання підписати добровільний контракт зі Збройними Силами України.

Про це заявив речник Міністерства оборони України капітан Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Застосунок „Резерв+“ не єдиний спосіб долучитися до контракту, тому що є ще можливість безпосередньо в бригадах рекрутуватися, є центр рекрутингу, є сайт «Контракт 18-24». Тобто є кілька можливостей потрапити на цей контракт», — сказав Дмитро Лазуткін.

Крім додатка «Резерв+», звернення можна подати:

  • через офіційний сайт 18-24.army.gov.ua
  • за телефоном гарячої лінії Міноборони
  • безпосередньо у бригадах або центрах рекрутингу.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України офіційно розпочало проєкт «Контракт 18-24» — добровільну ініціативу для українців вікової категорії 18-24 роки, яка готова приєднатися до Сил оборони на один рік.


Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць
Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади за місяць знищили 615 російських безпілотників — це новий рекорд підрозділу.

Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»
Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»

Оператори підрозділу «Хорнет» 3-го полку ССО уразили російську РСЗВ БМ-21 «Град».

«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів
«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів

Президент України присвоїв звання Героя України молодшому лейтенанту Владиславу Польському, який урятував двох поранених воїнів.

Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари
Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари

Міноборони має посилити далекобійні удари, захист українського неба та забезпечення війська.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Механік-водій

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

RobotaUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

WorkUa Командир стрілецького відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

WorkUa Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

WorkUa Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724