ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На фронті 117 бойових зіткнень за добу, найбільше ворог атакував на двох напрямках

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2025, 7:06

Протягом минулої доби на фронті доби відбулося 117 бойових зіткнень.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 22:00 16 лютого.

Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися углиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження. Найбільша кількість боїв відбулася на Покровському та Новопавлівському напрямках.

Вчора російські терористи завдали одного ракетного та 53 авіаційних ударів, залучивши дві ракети та скинувши 72 керовані авіаційні бомби. Крім цього, ворог задіяв для ударів 1152 дрони-камікадзе та здійснив 4197 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

На Харківському напрямку наші війська відбивали дві атаки противника в напрямку Вовчанська, одну атаку зупинено, ще одна триває. Противник успіху не мав.

На Куп’янському напрямку ворог проводив наступальні дії поблизу Петропавлівки, Загризового, Богуславки та Піщаного. 11 бойових зіткнень завершено, ще п’ять ворожих атак тривають до цього часу.

На Лиманському напрямку російські загарбники штурмували позиції Сил оборони поблизу населених пунктів Новосергіївка, Новоєгорівка, Новоплатонівка, Новолюбівка, Нове, Новомихайлівка, Ямполівка, Колодязі та Дронівка. Українські захисники зупинили 10 ворожих атак, три бойових зіткнення досі тривають.

На Сіверському напрямку поблизу населеного пункту Григорівка наші оборонці успішно відбили одну ворожу атаку.

На Краматорському напрямку окупанти атакували вісім разів в районах Часового Яру та Васюківки, п’ять спроб загарбників просунутися вперед були успішно зупинені українськими воїнами, ще три бойові зіткнення тривають до цього часу.

На Торецькому напрямку ворог здійснив вісім штурмових дій. Загарбники штурмували позиції українських підрозділів біля Торецька та Кримського. Наразі тривають два бойових зіткнення.

Покровський напрямок: від початку цієї доби противник 38 разів атакував у районах населених пунктів Водяне Друге, Єлизаветівка, Промінь, Лисівка, Піщане, Удачне, Успенівка, Надіївка, Олексіївка, Андріївка, Дачне та Улакли. Одне бойове зіткнення досі триває.

За наявними на цей час даними, втрати ворога на даному напрямку вчора склали 172 військовослужбовці вбитими та пораненими, знищено два танки, 17 автомобілів, два мотоцикли та один міномет, крім того, суттєво пошкоджено ще три ворожі танки, три одиниці автомобільної техніки та міномет противника.

На Новопавлівському напрямку загарбники атакували 18 разів поблизу Костянтинополя, Бурлацького, Новоочеретуватого та Новосілки. П’ять атак окупантів вже відбито. Бої тривають.

На Оріхівському напрямку окупаційні війська здійснили шість штурмів позицій наших військ в районах Новоандріївки, П’ятихаток, Щербаків та Малих Щербаків.

На Придніпровському і Гуляйпільському напрямках протягом доби боєзіткнень не зафіксовано.

На Курському напрямку наші захисники відбили сім ворожих атак, ще два бойових зіткнення тривають до цього часу. Противник здійснив 436 артилерійських обстрілів, з них 13 із реактивних систем залпового вогню. Авіація загарбників завдала 35 авіаційних ударів, скинувши 56 КАБ.

На інших напрямках фронту суттєвих змін не відбулося.

Читайте нас в Telegram
Генштаб ЗСУ: ворог втратив понад 1200 солдатів за добу

За минулу добу російські загарбники втратили 1230 військових вбитими та пораненими.

На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Водолаз-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---