ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Одещині диверсанти намагались пустити під укіс вантажний потяг — СБУ

Новини
6 Лютого 2025, 13:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

В Одеській області контррозвідка Служби безпеки України запобігла диверсії російських спецслужб на об’єкті Укрзалізниці.

Про це в четвер, 6 лютого, повідомили у пресслужбі відомства.

«На території регіону затримано двох агентів рф, які намагались пустити з рейок вантажний потяг на місцевій лінії залізничного сполучення. Для вчинення злочину фігуранти вночі почали розбирати частину колії та вбивати в її стики металеву арматуру. На цьому етапі підготовки диверсії обидва агенти були затримані співробітниками СБУ», — йдеться в повідомленні.

Затриманими виявилося двоє місцевих жителів віком 17 та 18 років.

За даними слідства, підозрювані шукали «легких грошей» на тематичних Telegram-каналах, де їх і завербував представник російських спецслужб, який раніше вже координував спробу теракту на Одещині в січні цього року.

«Тоді контррозвідка СБУ затримала російську агентку, яка готувала синхронний підрив адмінбудівлі підрозділу ЗСУ та припаркованого поруч авто. У разі вчинення терактів та диверсії спецслужби рф сподівались поширити панічні настрої серед цивільного населення регіону та зашкодити транспортній логістиці Сил оборони», — зазначили в українській спецслужбі.

Шкідливі ідіоти — затримано майже пів тисячі підпалювачів та терористів російських спецслужб
Шкідливі ідіоти — затримано майже пів тисячі підпалювачів та терористів російських спецслужб

Ворог завдав удару по Одещині: серед постраждалих дві дитини
Ворог завдав удару по Одещині: серед постраждалих дві дитини

Унаслідок ворожого удару по Одеській області постраждали чотири людини, серед них дві дитини.

Україна координує з партнерами підготовку нових санкційних пакетів проти росії
Україна координує з партнерами підготовку нових санкційних пакетів проти росії

За словами Президента України Володимира Зеленського, держава працює не лише над далекобійними ударами, а й над посиленням інших напрямів санкційного тиску.

Президент змінив командувача Сил логістики ЗСУ
Президент змінив командувача Сил логістики ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Погрібного командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Україна долучилася до навчань НАТО Baltic Trust 2026
Україна долучилася до навчань НАТО Baltic Trust 2026

3–14 серпня Україна долучилася до навчань НАТО Baltic Trust 2026 у Латвії, присвячених протидії дронам та загрозам, пов’язаним із використанням БАС.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військова служба за контрактом в ЗСУ

від 45000 до 110000 грн

Київ

Шевченкіський в м. Києві РТЦКтаСП

WorkUa Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Middle Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони