ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Правоохоронці затримали підозрюваних у здійсненні терористичного акту в Павлограді

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Лютого 2025, 11:16

Правоохоронні органи викрили та повідомили про підозру трьом особам, які здійснили теракт біля будівлі Павлоградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, мешканець м. Павлоград, виконуючи завдання та інструкції представника спецслужб рф, виготовив саморобний вибуховий пристрій і залишив його у визначеному місці. Через деякий час до міста приїхали двоє одеситів, яких також завербували спецслужби рф. Вони забрали цей вибуховий пристрій та перемістили його до будівлі Павлоградського РТЦК та СП. Там підозрювані привели вибухівку в дію. Під час теракту вони фіксували все на відео для того, щоб відзвітувати перед своїми кураторами.

Крім того, встановлено, що підозрювані готувались до здійснення терористичного акту в іншому місці.

Підозрювані співпрацювали з агресором заради швидкого заробітку.

Правоохоронці затримали підозрюваних. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Як повідомляла АрміяInform, колишнього фітнес-тренера з Полтави визнано винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, умисному заподіянні тілесних ушкоджень правоохоронцю, виготовленні та поширенні матеріалів, що містять образи честі й гідності військовослужбовців, запереченні збройної агресії рф проти України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

військовослужбовець Начальник медичної служби

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---