Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
До 15 років позбавлення волі засуджено депутата Охтирської районної ради за держзраду та виправдовування дій агресора.
Про це повідомила 16 січня прокуратура Сумщини.
Депутата Охтирської районної ради VІІІ скликання від політичної партії «Наш Край» визнано винним у вчиненні державної зради в умовах воєнного часу та виправдовуванні дій агресора (ч. 2 ст. 111 та ч. 1 ст. 436-2 КК України).
За вироком суду його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурор довів у суді, що під час окупації Тростянецької громади, маючи проросійську позицію, депутат почав співпрацювати з військовослужбовцями збройних сил російської федерації.
Зокрема, забезпечував їх харчами, надавав воєнізованим формуванням країни-агресора інформацію про оптимальні шляхи пересування територією, супроводжуючи їх як на власному автотранспорті, так і на їхній військовій техніці.
Ба більше, депутат, спекулюючи на необхідних життєвих потребах під час окупації, закликав місцеве населення Тростянецької громади до так званих перемовин з військовослужбовцями країни-агресора.
Водночас депутат у соцмережах поширював матеріали, які, відповідно до висновків спеціалістів, є закликами до зміни меж території України.
Також він схвалював інформаційний контент, у якому міститься інформація щодо виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України.
Обвинувачений не визнавав своєї провини, але його позиція повністю спростована зібраними доказами.
Як повідомляла АрміяInform, 15 років в’язниці отримав коригувальник ударів по Запоріжжю.
@armyinformcomua
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.
Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.
Зв’язківець, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Тернопіль та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Тернопіль, Тернопільська область
Механік-радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….