ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Погані кулемети — неякісна зброя потрапила у війська і завдала понад 190 млн гривень збитків

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Січня 2025, 13:38
Один з підозрюваних. Скрін з відео ДБР.

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому директору одного з департаментів Міністерства оборони України та двом керівникам державного підприємства, які поставили у бойові підрозділи браковані великокаліберні кулемети.

Про це повідомило 14 січня Державне бюро розслідувань.

За сприяння Міністерства оборони України, слідчі ДБР встановили, що посадовці мали у 2022 році поставити на фронт 400 сертифікованих великокаліберних кулеметів.

Натомість вони провернули оборудку, за якою замість якісної зброї у війська потрапили дешеві аналоги, що не придатні для використання за призначенням. Крім того, було поставлено лише половину кулеметів від заявленого.

200 закуплених за державний кошт кулеметів не мали жодного маркування, відповідної технічної документації та жодних супровідних документів.

Під час їхнього бойового використання зброя не могла вести безперервну стрільбу та після перших пострілів взагалі виходила з ладу, через руйнування частин та механізмів.

Через це державний бюджет зазнав збитків на понад 193 млн гривень, а українські військові наражали себе на небезпеку.

Як повідомляла АрміяInform, працівники ДБР завершили розслідування стосовно командира однієї з військових частин Дніпропетровської області, який коштом держави організував закупівлю для підлеглих партії неякісного одягу на майже 140 млн гривень.

 

Читайте нас в Telegram
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові
«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові

Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець (за контрактом)

від 20300 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

Перекладач з іспанської мови

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

108 окрема бригада ТрО ЗСУ

--- ---