ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«М’ясні штурми» не дають результату: на Сході окупанти продовжують стирати свою піхоту

Новини
12 Січня 2025, 17:21
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На східному напрямку окупаційні російські війська продовжують використовувати тактику «м’ясних штурмів», бронетехніку взагалі не використовують.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів військовослужбовець 1-го окремого загону центру спеціального призначення «Омега» з позивним «Художник».

«Тривалий час дії ворога виражаються в так званих «м’ясних штурмах», це їхній коник. Вони використовують тільки піхоту, на цьому напрямку у них немає ні броньованої, ні легкоброньованої техніки. Для переміщення використовують легкові авто або квадроцикли», — сказав «Художник».

Він розповів, що росіяни задіюють значний мобілізований ресурс, але зустрічаються і добре підготовлені кадрові військові.

«Мобілізовані ідуть і гинуть, кадрові вміють аналізувати і приймати рішення. Переважно піхота навіть не розуміє задач, які має виконувати», — зазначив військовослужбовець.

«Художник» пояснив, що збільшуючи особовий склад для штурмів, окупанти розраховують, що хоч якась кількість дійде до визначеної точки.

«Використання такої тактики не гарантує жодного успіху. Іноді 2-3 людини доходять до точки. Але далі нікого не цікавить доля тих, кого вони відправляють», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, окупаційні російські війська не намагаються штурмувати міста Покровськ та Мирноград, а прагнуть обійти їх, щоб не вв’язуватися у важкі бої.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Сапер в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Фельдшер

від 20000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Кулеметник до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сухопутних військ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони