Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом США Джозефом Байденом.
Про це повідомили на Офісі Президента України.
Глава Української держави висловив співчуття у зв’язку з пожежами в Каліфорнії, унаслідок яких гинуть люди, та відзначив героїзм американців, які допомагають рятувати життя від вогню й зупиняють розповсюдження лісових пожеж.
Окремо Володимир Зеленський подякував за підтримку нашої держави та незалежності й консолідацію міжнародної спільноти. Спільні зусилля дали змогу створити глобальну коаліцію захисників свободи та принципів міжнародного миру й безпеки.
Під час розмови обговорили деталі нового санкційного пакета США щодо російської енергетики, яка допомагає Путіну фінансувати війну. Глава Української держави відзначив, що ці санкції Сполучені Штати застосували проти тіньового танкерного флоту росії й таких компаній, як «Газпром нафта» та «Сургутнафтогаз», які акумулюють гроші особисто для російського диктатора.
Президент України подякував США, обом партіям та палатам Конгресу, які підтримують цілком справедливий тиск на росію за неспровоковану та злочинну агресію проти нашої держави та людей.
Окрема увага — ситуації на полі бою, необхідності й надалі зміцнювати повітряний щит України та захищати життя в українських містах і селах від російського терору — від щоденних ударів ракет і дронів.
Джозеф Байден наголосив, що збереження й захист незалежності України має критичне значення для всієї Європи та демократичного світу.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна прагне миру більше за всіх, адже саме вона зазнає найбільших втрат через російську агресію. Однак він наголосив, що перед будь-якими переговорами необхідно забезпечити серйозні гарантії безпеки як для України, так і для всієї Європи.
@armyinformcomua
Противник активізував зусилля з охоплення Покровська та Мирнограду «клешнями», посилив тиск з боку населених пунктів Котлине та Родинське.
Протягом доби СБУ затримала двох агентів рф, які вчинили теракт на одній із центральних вулиць столиці 11 лютого цього року.
Міністерство оборони працює з партнерами над тим, аби прискорити постачання ЗСУ ракет для американських зенітно-ракетних комплексів MIM-104 Patriot.
Володимир Зеленський доручив протягом дня підготувати необхідні додаткові заходи захисту, враховуючи інформацію про підготовку Росією масованого удару.
Інформація з різних підрозділів тепер зібрана в одній цифровій системі, завдяки якій підрозділи зможуть швидше отримувати засоби РЕБ.
Агентство відновлення разом із дорожніми службами працює в посиленому режимі, щоб забезпечити проїзд дорогами державного значення та безпеку руху.
Молодший інспектор прикордонної служби
від 21000 до 21000 грн
Харків
Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України
Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…