Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Сьогодні, 7 січня 2025 року, з 9:00 до 21:00 за посиланням: триває рейтингове інтернет-голосування для обрання членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони.
Про це повідомило МОУ.
Взяти участь можуть усі громадяни України, які на момент голосування перебувають на території країни. Автентифікація відбувається з використанням сервісу BankID або Дія.Підпису.
Кожен виборець має право проголосувати один раз в межах визначеного часу. Зараховуватимуться голоси, віддані за кандидатів з 9:00 до 21:00. Обрано буде 15 представників із 40 учасників.
Якщо виникли запитання, як голосувати за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони, — найпоширеніші відповіді за посиланням.
До складу ради увійдуть 15 кандидатів і кандидаток, які наберуть найбільшу кількість голосів. Результати оприлюднять на інформаційних ресурсах Міністерства оборони протягом п’яти робочих днів.
Протягом наступних двох років члени Антикорупційної ради допомагатимуть оцінювати корупційні ризики в Міноборони та сприятимуть формуванню відповідних антикорупційних заходів.
Саме голоси громадян України визначать, хто з представлених осіб увійде до складу ради. Тому Міноборони закликає громадян взяти участь у голосуванні.
@armyinformcomua
Бійці 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола показують чудові результати у контрбатарейній боротьбі та знищенні ворожої артилерії.
Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся у Києві з Державною міністеркою з питань міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів, її Високоповажністю Рім Ібрагім Аль Хашимі.
«Куту» всього 22, та він вже пройшов шлях від строковика до снайпера у підрозділі спеціального призначення.
Оператори БПЛА 68 єгерської бригади імені Олекси Довбуша ліквідовують технічні засоби окупантів, чим значно ускладнюють обстановку для ворожих підрозділів.
Пілоти FPV 3 ОШБр завдали чергового удару по окупантам, знищивши, окрім іншого, ствол ворожого танка прямим влучанням дрона.
У Чернігівському районі піротехніки ДСНС України знешкодили бойову частину російської крилатої ракети «Іскандер-К», яка впала на присадибну ділянку та не здетонувала.
від 25000 до 30000 грн
Полтава
Військова частина А4759
від 20100 до 120000 грн
Вінниця
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…