ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Редактор-перекладач нищить ворожу техніку: доброволець ЗСУ розповів про полювання на російські танки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Січня 2025, 16:45

З початком російської військової агресії проти України на її захист стали безліч громадян, які до цього не мали до армії жодного стосунку і пов’язували своє життя виключно з цивільними професіями.

Історію одного з таких добровольців з позивним «Румин» розповіли у Telegram-каналі Сухопутних військ ЗСУ.

«Румин», долучившись до лав Сил оборони, став командиром відділення артилерійського дивізіону 1 окремої танкової Сіверської бригади.

До 2022 року він працював редактором-перекладачем у видавництві одного з університетів, проте після повномасштабного вторгнення вирішив, що має зробити все можливе, аби ворог більше ніколи не вдерся на його рідну Сумщину.

І ось, залишивши вдома своїх улюблених кота Барона і кішку Ніку, чоловік несподівано для самого себе став справжнім мисливцем на ворожу бронетехніку.

«Подія сталася у лютому 2023 року в районі селища Новоочеретувате, що на Донеччині. Російський танк їхав на позиції піхоти і вів постійний вогонь. «Румин» із побратимами влаштували на нього справжнє полювання: кілька пострілів — і машина була уражена. Ворожий екіпаж загинув разом із танком», — розповів він.

Відповідаючи ж на запитання, що особисто для нього буде Перемогою, «Румин» зазначає, що просто хоче, щоб його рідні були в безпеці.

«У мене трохи менша, трохи простіша Перемога. Це щоб мої батьки були живі-здорові. Щоб мої домашні улюбленці були живі-здорові. Хата у нас лишилася ціла й неушкоджена. І щоб ми не стали частиною росії», — пояснив український захисник.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Продовжуємо знищення окупанта» — Президент відзначив роботу оборонців поблизу Покровська

«Продовжуємо знищення окупанта» — Президент відзначив роботу оборонців поблизу Покровська

Президент Володимир Зеленський заслухав доповіді військових та керівника Служби безпеки України, а також відзначив роботу оборонців в районах Покровська.

«Краща мобільність і точність»: Нацгвардія випробувала модернізований «Град» на шасі MAN

«Краща мобільність і точність»: Нацгвардія випробувала модернізований «Град» на шасі MAN

Національна гвардія України провела практичні випробування та бойові стрільби з модернізованої реактивної системи залпового вогню БМ-21 «Град» на шасі MAN (6×6). Окрема артилерійська бригада НГУ виконала комплекс ходових випробувань і стрільб із оновлених зразків техніки.

Рух поїздів Краматорського напрямку тимчасово обмежили з міркувань безпеки

Рух поїздів Краматорського напрямку тимчасово обмежили з міркувань безпеки

В Україні тимчасово обмежили рух поїздів Краматорського напрямку до меж Харківської області, а також приміських рейсів у Донецькій області, зокрема сполучень Бантишеве — Краматорськ та Словʼянськ — Райгородок.

На Запоріжжі викрили дезертира, який заробляв на охочих ухилитися від служби

На Запоріжжі викрили дезертира, який заробляв на охочих ухилитися від служби

Працівники ДБР у співпраці з СБУ викрили військовослужбовця, який самовільно залишив частину, після чого організував канал незаконного переправлення інших військових за кордон.

Денис Шмигаль обговорив з премʼєр-міністеркою Латвії посилення санкційного тиску на рф

Денис Шмигаль обговорив з премʼєр-міністеркою Латвії посилення санкційного тиску на рф

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з премʼєр-міністеркою Латвії Евікою Сілінєю й обговорив з нею посилення санкційного тиску на росію.

Масоване винищення окупантів: дронарі ліквідували 26 штурмовиків рф

Масоване винищення окупантів: дронарі ліквідували 26 штурмовиків рф

На Лиманському напрямку екіпажі дронів-бомбардувальників 63-ї окремої механізованої бригади ліквідували 26 російських штурмовиків.

ВАКАНСІЇ

Автослюсар (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---