ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Забезпечення найбільшої армії Європи: у ДОТ розповіли про результати роботи

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Грудня 2024, 15:11

Результати роботи Державного оператора тилу у 2024 році — економія 17 мільярдів, зменшення термінів постачання, прозорість закупівель.

Про це розповів Арсен Жумаділов, генеральний директор Агенції закупівель Міністерства оборони України «Державний оператор тилу».

За словами Арсена Жумаділова, такий результат через те, що агенції вдалося побудувати правильний закупівельний процес. Такий, яким він і має бути.

«У нас є планування, у нас є нормальна взаємодія зі споживачем, з одного боку. З іншого боку, у нас є взаємодія з ринком. Це означає, що ми точно розуміємо, що саме і на коли потрібно споживачеві, і своєчасно розміщуємо відповідні замовлення через електронну систему закупівель Prozorro», — зазначив він.

За словами гендиректора «Державного оператора тилу», вони забезпечують найбільшу армію Європи, одну з найбільших у світі. Це сама по собі дуже велика система, в якій є багато складників.

Нині агенція уклала контракти на загальну суму 75 млрд гривень — вони закрили потреби загальною вартістю в 92 млрд гривень. Зекономлено 17 мільярдів гривень. І все через прогнозованість процесу та конкурентність.

«Вже у листопаді цього року ми закуповуємо те, що буде постачатися в наступному. Тобто не так, коли ми стартували на початку цього року — нам необхідно було вже забезпечити поставки товарів за контрактами, які ми укладали на початку січня з тим, щоб поставки за цими контрактами були в січні», — розповів генеральний директор агенції закупівель.

Цифрові алгоритми, якими користуються в ДОТ, дозволяють і контролювати постачальників, і зацікавити їх.

«Раніше між поставкою товару та оплатою минало в середньому 45-60 днів. Тепер через те, що весь цей процес переведений в цифру, в тому числі всі додаткові накладні, акти тощо, від поставки товару до оплати за цей товар минає в середньому 10-15 днів», — констатував Арсен Жумаділов.

На всі проблемні моменти в ДОТ реагують якомога швидше, вирішують їх системно. А щодо збоїв, то тут гендиректор агенції безапеляційний.

«Щодо збоїв. Все ж таки скажу, у 24 році нам вдалось їх уникнути. Станом на сьогодні у нас немає збоїв ні стосовно „речовки“, тобто на зиму всі перевдягнулись своєчасно, ні стосовно пально-мастильних матеріалів — техніка їде, має чим заправлятися, ні щодо харчування», — запевнив Арсен Жумаділов.

Як вже повідомляла АрміяInform, ДОТ презентував результати першого року роботи.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від б’юті‑сфери до порятунку бійців: як «Мишка» стала санітарним інструктором
Від б’юті‑сфери до порятунку бійців: як «Мишка» стала санітарним інструктором

Кароліна з позивним «Мишка» пройшла шлях від дівчини, яка працювала в б’юті‑сфері, до військової, що рятує життя на передовій.

Ворог двічі атакував у напрямку Новоосинового та Глушківки — Генштаб ЗСУ
Ворог двічі атакував у напрямку Новоосинового та Глушківки — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора становить 49.

«Це не прояв слабкості»: які є міфи про психологічну допомогу військовим
«Це не прояв слабкості»: які є міфи про психологічну допомогу військовим

Психологиня спростувала найпоширеніші міфи про психологічну допомогу військовим.

Спалили техніку і склади з БК: як «Сталевий Кордон» знищує ворожі цілі
Спалили техніку і склади з БК: як «Сталевий Кордон» знищує ворожі цілі

Воїни бригади «Сталевий Кордон» знищили два транспортних засоби та два польових склади БК російських загарбників.

Україна ініціювала заборону на в’їзд до Євросоюзу майже 130 командирам рф
Україна ініціювала заборону на в’їзд до Євросоюзу майже 130 командирам рф

Україна ініціювала заборону на в’їзд до країн Євросоюзу та запровадження санкцій щодо майже 130 командирів рф, причетних до злочинів проти українців.

На Запоріжжі внаслідок атак рф 22 поранених, є загиблі
На Запоріжжі внаслідок атак рф 22 поранених, є загиблі

На Запоріжжі протягом минулої доби внаслідок обстрілів рф загинуло двоє людей і 22 дістали поранення.

ВАКАНСІЇ
Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Радіотелефоніст

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Радіотелефоніст (служба за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 150000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Розвідник зенітного артилерійського відділення

від 50000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А4085

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Снайпер

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

--- ---