ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Системи ППО та ракети: Україна і Велика Британія обговорили нові оборонні проєкти

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Грудня 2024, 14:47

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк обговорив з делегацією уряду Великої Британії нові можливості співпраці у сфері оборонної промисловості, локалізації виробництва продукції оборонного призначення та використання доходів із заморожених російських активів.

Про це інформує 4 грудня Міністерство оборони України.

Британську делегацію очолював Вілл Ґрін, директор оперативної групи Kindred та заступник директора оперативної групи HIRST з питань політики. У складі делегації також були представники Агенції з реалізації майна Великої Британії (DESA), Штабу оборони Великої Британії та британського посольства.

З українського боку у переговорах також брали участь представники Міністерства фінансів України та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Перший заступник Міністра оборони України поінформував делегацію Великої Британії про ситуацію на фронті, потенційні загрози та потреби українського війська.

«Вдячний Великій Британії за потужну підтримку у боротьбі за виживання української нації. Ситуація на передовій потребує зміцнення спроможностей Сил оборони України. Розширення військово-технічного співробітництва між країнами надасть новий імпульс, активізує оборонне виробництво обох країн», — наголосив генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

За його словами, нові технології, нові інвестиції — це нові можливості для зміцнення оборонного потенціалу України у важкій боротьбі з агресором.

Сторони обговорили підписання контрактів в контексті реалізації проєктів у межах Рамкової угоди між урядом України та урядом Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку обороноздатності України.

Британська сторона запропонувала кілька проєктів щодо забезпечення потреб України в ракетному озброєнні та системах ППО. Зокрема, йшлося про можливість використання доходів від заморожених російських активів для закупівлі ракет британського виробництва.

Оперативна група Kindred визначає, яке озброєння Великої Британії може спрямувати до України з наявних запасів.

Оперативна група HIRST — це міжурядова група з Великої Британії, що має на меті стимулювати промислове виробництво Великої Британії та міжнародне співробітництво на підтримку України, зокрема співпрацю з українськими компаніями.

Як повідомляла АрміяInform, Велика Британія надасть кредит на 2 млрд фунтів для оборони України. Від імені урядів України та Великої Британії угоду про кредит підписали міністри оборони Рустем Умєров і Джон Гілі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники Чопського загону затримали 49-річного закарпатця, який видавав себе за рибалку, щоб дістатися Словаччини.

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

ВАКАНСІЇ

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Офіцер групи ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

--- ---