ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Жахливі умови, „зеленки“ немає, складна логістика, але вони продовжують лізти»: зима лише трохи уповільнила штурми окупантів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2024, 10:52

Зима лише трохи уповільнила росіян, однак вони і зараз готові класти на полі бою по сто людей на день.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Микола Волохов, командир підрозділу «Терра» 3 окремої штурмової бригади

За словами Миколи Волохова, росіяни продовжують бути надзвичайно активними. Єдине, у них складнощі з логістикою. Важче підвозити бронетехніку і накопичувати сили для масованих атак.

«Терра», Третя штурмова бригада

«Росіяни чомусь дуже люблять воювати взимку, жахливі умови, „зеленки“ немає, дуже складна логістика, але вони продовжують лізти. В принципі, з людським ресурсом у них все гарно. І вони могли собі дозволяти, класти вдень і роту солдатів. Рота — це 100 осіб, на секундочку. Зараз така тенденція триває», — зазначив Микола Волохов.

Як повідомляла АрміяInform, бійці 3 штурмової бригади вразили ворожий самохідний протитанковий ракетний комплекс Bulsae-4, який росії поставила північна корея.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Генштаб ЗСУ: 131 бойове зіткнення за добу, ворог не припиняв атаки в новорічну річ

Генштаб ЗСУ: 131 бойове зіткнення за добу, ворог не припиняв атаки в новорічну річ

Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат. Загалом протягом минулої доби зафіксовано 131 бойове зіткнення.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ССО показали ураження нафтового терміналу в Краснодарському краї

ССО показали ураження нафтового терміналу в Краснодарському краї

У ніч на 31 грудня підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій успішно уразили термінал «Таманьнефтегаз», Краснодарський край рф.

Повітряні Сили ЗСУ: противник атакував 205 ударними БПЛА з кількох напрямків

Повітряні Сили ЗСУ: противник атакував 205 ударними БПЛА з кількох напрямків

У ніч на 1 січня 2026 року (з 18:00 31 грудня 2025 року) противник атакував 205 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» і безпілотниками інших типів.

У новорічну ніч росія завдала ударів по Одещині

У новорічну ніч росія завдала ударів по Одещині

Внаслідок атаки ворожих дронів у ніч на 1 січня в Одеській області спалахнули масштабні пожежі. Пошкоджень зазнали житлові будинки та легковий автомобіль.

Сили оборони України у Новий рік знищили 1060 окупантів, 7 танків та 36 артсистем

Сили оборони України у Новий рік знищили 1060 окупантів, 7 танків та 36 артсистем

За минулу добу російські загарбники втратили 1060 окупантів та 36 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Старший стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---