Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Міністерство оборони України спільно з Міністерством охорони здоров’я запустили реформу ВЛК, яка дає можливість проходити медогляд у будь-якому цивільному закладі охорони здоров’я за власним вибором.
Про це повідомив Міністр оборони Рустем Умєров.
Більше не потрібно звертатися до ТЦК — медогляд можна пройти у зручному місці.
Реформа передбачає, що медичний огляд проводитимуть цивільні лікарі, які вноситимуть висновки безпосередньо в Електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ).
Інформація з ЕСОЗ автоматично надходитиме до електронної системи Міністерства оборони за лічені хвилини.
При цьому військово-лікарські комісії отримуватимуть лише медичні дані без ідентифікації особи. Це гарантує об’єктивність та неупередженість під час ухвалення висновків про придатність до служби.
Кожен етап процесу матиме цифровий слід — висновки лікарів та ВЛК фіксуватимуться за допомогою електронних підписів і зберігатимуться в реєстрі «Оберіг».
Такий підхід дозволить оперативно перевіряти роботу медичних установ у разі виникнення сумнівів щодо результатів медоглядів.
«Ми працюємо над тим, щоб державні послуги для військовозобов’язаних та наших захисників були зручними, прозорими та позбавленими зайвої бюрократії. Реформа ВЛК — це ще один важливий крок на цьому шляху», — наголосив Рустем Умєров.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України спільно з Міністерством охорони здоров’я представили проєкт реформи військово-лікарських комісій (ВЛК), покликаний суттєво змінити застарілу систему.
Реформа дозволить розділити рішення військово-лікарської комісії на два окремі набори даних — медичний і адміністративний. Одні фахівці проводитимуть медичний огляд для ВЛК, а інші — аналізуватимуть анонімізовані результати цих медоглядів.
@armyinformcomua
Міністр оборони України Рустем Умєров прибув з робочим візитом до Великої Британії, де провів зустріч з Державним секретарем з питань оборони Джоном Гілі та обговорив плани двосторонньої співпраці у 2025 році за ключовими безпековими напрямками.
Безпілотники стали символом сучасної війни, і для прикордонника з позивним «Араміс» вони – ключ до перемоги. Командир розвідувально-ударної групи дронів розповідає, як аеророзвідка змінює хід бойових дій на Вовчанському напрямку та чому кожен бій без дронів – це крок до поразки.
Співробітники контррозвідки Служби безпеки України спільно з Нацполіцією викрили у Дніпрі двох наркозалежних 23 і 36 років, підозрюваних у спробі підірвати на залізничній станції цистерну з пальним.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус передав Україні першу нову самохідну артилерійську установку RCH 155.
Минув місяць з моменту оголошення про створення 20 окремого полку безпілотних систем К-2 та відкриття набору. За цей час до підрозділу подали понад 7 тисяч заявок як військові, так і цивільні, які прагнуть стати до його лав.
Днями українські дронарі РУБпАК «Фенікс» ліквідували понад десяток окупантів, знищили техніку та важливі російські військові об’єкти на Куп’янському напрямку.
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…