ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Посилення ППО та переговори про вступ до ЄС: Володимир Зеленський та Антоніу Кошта зустрілися в Києві

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Грудня 2024, 8:45

Президент Володимир Зеленський у неділю зустрівся з президентом Європейської ради Антоніу Коштою, Високою представницею ЄС із закордонних справ та безпекової політики Каєю Каллас та комісаркою ЄС із питань розширення Мартою Кос, які відвідали Україну в перший день вступу на посади.

Про це повідомив Офіс Президента.

Одна з ключових тем зустрічі — посилення ППО. Володимир Зеленський передав конкретні потреби для зміцнення повітряного щита.

Окремо обговорили ситуацію на фронті, серед іншого — реалізацію чеської та загальноєвропейської ініціатив щодо забезпечення українських воїнів артилерійськими снарядами, та розвиток оборонної промисловості України.

Глава держави подякував усім партнерам, які інвестували в проєкти з виробництва сучасної зброї.

«Важливо збільшувати закупівлю зброї в українських виробників, зокрема за рахунок доходів від заморожених російських активів. Більша частина коштів від другого траншу цих доходів із європейської частини внеску — тобто щонайменше мільярд євро — буде спрямована на підтримку української оборонної промисловості», — сказав Президент.

Він зазначив, що в січні мають запрацювати конкретні механізми використання доходів від заморожених російських активів.

Під час зустрічі також обговорили посилення санкційної політики та затвердження чергового пакета санкцій уже найближчим часом.

Окремо глава держави подякував усім партнерам, які підтримують роботу України для вступу у Євросоюз та отримання запрошення в НАТО.

«І за грудень, і в наступному році ми маємо зробити якнайбільше, щоб просунутись у перемовинах із ЄС. Це абсолютно реально — відкрити перші два переговорні кластери вже на початку наступного року та решту переговорних кластерів — протягом року. Ми б цього дуже хотіли», — наголосив Президент.

Антоніу Кошта запевнив у тому, що Європа зробить усе можливе, щоб Україна стала членом ЄС якомога швидше.

«Той прогрес, який ви показали, вражає. Українці пишуть нове керівництво з того, як упроваджувати глибокі реформи в умовах війни за своє виживання», — сказав він.

Президент Європейської ради засудив ядерні погрози з боку РФ та обстріли енергетичної інфраструктури. Він зазначив, що ЄС долучиться до ремонту генерувальних потужностей, пошкоджених унаслідок ударів, та продовжить надавати допомогу.

«Вже цього місяця Європейський Союз надасть Україні додаткові 4,2 млрд євро для того, щоб підтримати український бюджет. На додачу до цього, починаючи з наступного місяця, ми будемо надавати ще цілий рік кожного місяця 1,5 мільярда євро допомоги. Ці кошти ми отримуємо від використання заморожених російських активів, і вони також можуть бути використані для військових цілей», — зазначив Антоніу Кошта.

Він також наголосив, що Європа продовжить тиснути на російську економіку, щоб послабити спроможність країни-агресорки вести війну. За словами президента Європейської ради, ЄС готує 15-й пакет санкцій.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

Бійці бригади «Гарт» розбили дві гармати, сім авто та засіб РЕБ противника
Бійці бригади «Гарт» розбили дві гармати, сім авто та засіб РЕБ противника

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі бригади «Гарт» завдали ворогу відчутних матеріальних втрат.

ВАКАНСІЇ
Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Водій – механік МТЛБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---