ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінстратегпром: виробник замінює неякісну партію 120-мм мін

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2024, 11:24

Із партій загальною кількістю 54 тисячі 120-мм мін, щодо яких була підозра стосовно нештатного спрацюванню, поверненню підлягає близько 24 тисяч мін, що складає менше 1% продукції, виробленої цього року.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін.

Міністр повідомив, що 20 листопада цього року один із заводів-виробників отримав від Командування Сил логістики ЗСУ рекламацію на 120-мм міни згідно зі встановленим порядком.

«Одночасно з цим, в робочому порядку, завдяки ефективній взаємодії Мінстратегпрому та Міноборони, опрацювання зазначених недоліків уже було в роботі — міни останніх партій проходили повторну перевірку. Оскільки вітчизняні підприємства ОПК постійно та ефективно співпрацюють з військовими частинами в рамках використання поставленої продукції, інформація про це була отримана вчасно», — йдеться в заяві Мінстратегпрому.

Ще 8 листопада Мінстратегпром видав наказ про проведення перевірки, із залученням посадових осіб Мінстратегпрому, Міноборони, заводу-виробника, ЦНДІ ЗСУ, СБУ.

Робоча група відпрацювала протягом 11-15 листопада і дійшла висновку, що дійсно є нештатне спрацювання кількох компонентів виробу. Через це частина пострілів виявилась неналежної якості.

Відповідно до Акту роботи комісії, зокрема, вживаються такі заходи:

  • проводиться заміна неякісної партії 120-мм мін;
  • заводи-виробники посилюють контроль якості продукції на всіх етапах виробництва, починаючи з отримання покупних компонентів.

На сьогодні Міноборони установленим порядком вилучає вироби із зазначеної партії, а завод-виробник замінює їх на якісні зразки.

«Разом з тим, усі підприємства українського ОПК продовжують працювати в штатному режимі: виготовляти й поставляти до Сил оборони якісне озброєння і військову техніку. Ситуація, що склалась довкола неякісних мін, також стала додатковим стимулом для всіх виробників ретельніше ставитись до контролю якості їх виробів на всіх етапах виробництва», — йдеться в заяві.

Як повідомляла АрміяInform, 26 листопада Міністерство оборони зазначило, що вже третій тиждень активно займається розслідуванням причин нештатного спрацювання 120-міліметрових мін.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Військова історія в почесних найменуваннях: 783-тя окрема бригада оперативного обладнання території «Новий Кодак»
Військова історія в почесних найменуваннях: 783-тя окрема бригада оперативного обладнання території «Новий Кодак»

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

«Хай серед простих вояків буде хоч один міністр»: Сергій Тимошенко пройшов Листопадовий рейд до останнього бою
«Хай серед простих вояків буде хоч один міністр»: Сергій Тимошенко пройшов Листопадовий рейд до останнього бою

Коли восени 1921 року Армія УНР рушала у Другий зимовий похід, міністр шляхів Української Народної Республіки Сергій Тимошенко без вагань зголосився до участі.

Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

ВАКАНСІЇ
Пілот DJI-Mavic, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Холодний Яр, 93 ОМБр

Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор обслуги в ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Краматорськ

Рекрутинг ППО

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Головний сержант взводу

від 25000 до 25800 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

--- ---