ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дуже влучно, дуже сильно, дуже яскраво — потужні бомбові удари по ворогу на Півдні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2024, 8:34

Наша авіація високоточними бомбами знищувала командні пункти ворога, командно-спостережні пункти, але зараз змушена зробити певну перерву через погіршення погоди.

Про це на стрімі Армія TV розповів командир 422 батальйону безпілотних систем «Люфтваффе» Сил безпілотних систем Микола Колесник.

«Погодні умови не дозволяють використовувати нашу потужність у повну силу. Це розвідка, коригування, завдання ударів в глибину противника, щоб бити його логістику… Почекаємо сонечка, а там видно буде. Показував відео ударів нашої авіації, коли високоточними бомбами знищувалися командні пункти ворога, командно-спостережні пункти. На останній погоді ми брали участь в підтвердженні цих ударів. Дуже влучно, дуже сильно, дуже яскраво, а найголовніше — результативно», — зауважив Микола Колесник.

За його словами, тактика ворожих штурмів не змінилася.

«Працюємо по техніці, яка закидає піхоту ближче до наших позицій. Там вони ховаються по норах і намагаються потім штурмувати нашу піхоту. Так от основна задача — не давати їм акумулюватися та проводити активні штурмові дії», — розповів Микола Колісник.

Як повідомляла АрміяInform, пілоти 114 бригади тактичної авіації у взаємодії з дронарями 422 батальйону безпілотних систем СБС ЗСУ завдали удару по місцях зберігання техніки та укриттях окупантів на одному з операційних напрямків.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Оператор бойових модулів

від 22000 до 110000 грн

Вся Україна

421 окремий батальйон безпілотних систем

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Стрілець, військовослужбовець (вся Україна).

від 20277 до 120277 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---