ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна готова ділитися з Фінляндією досвідом протистояння агресору — Рустем Умєров

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2024, 20:18

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч у Копенгагені з міністром оборони Фінляндії Антті Хякканеном.

Про це повідомило 21 листопада Міністерство оборони України.

«Фінляндія — один із наших найважливіших партнерів, і я щиро ціную, що співпраця між нашими країнами останніми роками активно розвивається», — розповів Рустем Умєров.

За його словами, були обговорені можливості посилення українських оборонних спроможностей на полі бою за допомогою фінських безпекових продуктів.

Також сторони домовилися про подальший розвиток двосторонньої співпраці у сфері military tech, зокрема в напрямку телекомунікацій.

«Окремо бачимо великі перспективи для партнерства між підприємствами оборонної промисловості наших країн. Зі свого боку Україна готова ділитися унікальним досвідом сучасного протистояння країні-агресору, з якою Фінляндія, як і Україна, має спільний кордон. Дякую Антті Хякканену за відкритість до співпраці», — написав Рустем Умєров.

Як повідомляла АрміяInform, Україна та Естонія підписали Меморандум між оборонними відомствами.

Читайте нас у Facebook
«Великій нафтовій державі» знову не вистачає бензину: на росії заговорили про нову паливну кризу
«Великій нафтовій державі» знову не вистачає бензину: на росії заговорили про нову паливну кризу

На росії загострюється паливна проблема: дефіцит бензину вже виходить за межі біржової статистики та б’є по внутрішньому ринку.

Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки
Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки

Дев’ять громадян України, які воювали на боці росії, отримали реальні терміни увʼязнення — 15 років з конфіскацією майна.

«Спочатку FPV, потім „Молнія“»: пошматований «Козак» врятував екіпаж і повернувся з поля бою
«Спочатку FPV, потім „Молнія“»: пошматований «Козак» врятував екіпаж і повернувся з поля бою

Український броньовик «Козак» пережив два удари російських дронів, врятував екіпаж і повернувся на ремонт.

«Якщо FPV несе 3 кг, то НРК — до 300»: історія дронарки «Акази» зі «Сталевої Сотки»
«Якщо FPV несе 3 кг, то НРК — до 300»: історія дронарки «Акази» зі «Сталевої Сотки»

До великої війни Юлія з Луцька працювала фітнес-тренеркою, а сьогодні керує наземними роботизованими комплексами та евакуює поранених із позицій.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Оператор пункту управління артрозвідкою

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Санітарний інструктор

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-снайпер

від 50000 до 192000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

--- ---