ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент зустрівся з начальником штабу оборони Великої Британії

Новини
21 Листопада 2024, 18:41
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Великої Британії, яка прибула до України з візитом, на чолі з начальником штабу оборони, адміралом, сером Ентоні Радакіном.

Про це стало відомо увечері 21 листопада.

На зустрічі також були присутні Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський та начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Баргилевич.

«Ми вдячні вашому народу та уряду за довготривалу підтримку з боку Великої Британії. Наші країни мають гарні контакти та міцну співпрацю», — зазначив Володимир Зеленський.

Під час зустрічі обговорили оборонну співпрацю між Україною та Великою Британією, зокрема розвиток і нарощування технологічних спроможностей ЗСУ.

Володимир Зеленський та Ентоні Радакін приділили окрему увагу військовим потребам України та подальшій допомозі з боку партнерів.

Як повідомляла АрміяInform, Україна та Велика Британія обговорили плани допомоги українським воїнам у 2025 році.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Лікар з авіаційної медицини, військовослужбовець

від 10000 до 15000 грн

Васильків

Військова частина А1789

WorkUa Моторист, військовослужбовець (ВМС, А2951)

від 22000 до 53000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

RobotaUa Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

RobotaUa Навідник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Olx Номер обслуги 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область