ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністри оборони України і Данії обговорили збільшення військової підтримки та фінансування ОПК

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2024, 14:12

Міністр оборони України Рустем Умєров розпочав робочий візит до Королівства Данія із зустрічі з міністром оборони Данії Троельсом Лундом Поульсеном.

Про це йдеться в повідомленні міністра на сторінці у Facebook.

«Передусім висловив подяку Данії як одному з наших ключових оборонних партнерів. Вчора Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен оголосили про новий пакет військової допомоги для України. Це ще одне вагоме свідчення солідарності Данії з нашою боротьбою за свободу», — зазначив міністр.

Рустем Умєров та Троельс Лунд Поульсен обговорили подальшу співпрацю на 2025 рік, зокрема збільшення обсягу військової підтримки до 2,2 млрд євро. Ця допомога стане основою для підготовки наших бригад та їхнього оснащення сучасною технікою.

Окремо зосередили увагу на спільних проєктах у сфері оборонної промисловості.

Україна продовжує демонструвати ефективність власних розробок, зокрема ракетної програми, таких як «Нептун» та ударних дронів, які дозволяють завдавати точних ударів на тисячі кілометрів углиб території ворога.

«Високо цінуємо підтримку Данії через «Данську модель» фінансування українського оборонно-промислового комплексу. Ця ініціатива вже довела свою результативність, і ми домовилися продовжити її розвиток. Лідерство Данії в цьому питанні — приклад для інших країн!» — сказав Рустем Умєров.

Ключовим напрямом переговорів стала нова інвестиційна ініціатива — «Данська модель 2.0».

Цей формат передбачає взаємовигідну співпрацю, яка включатиме інвестиції в оборонні й технологічні компанії України, прискорення постачання озброєнь, а також доступ Данії до сучасних технологій.

Як повідомляла АрміяInform, Данія надасть Україні 130 млн євро на розвиток оборонної промисловості.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська — 7-й корпус

Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська — 7-й корпус

Також наші бійці контролюють позиції південніше від залізниці, які важливі для подальшої деокупації. Противник намагається перетнути залізницю, щоб збільшити зону окупації міста, але ці спроби наші військові блокують.

«КАБи падають, як дощ»: на Покровському напрямку росіяни використовують усі можливі варіанти штурмів

«КАБи падають, як дощ»: на Покровському напрямку росіяни використовують усі можливі варіанти штурмів

На Покровському напрямку тривають жорстокі інтенсивні бої. Противник використовує всі можливі варіанти штурмів.

Олександр Козенко обговорив з командувачем Повітряних сил ОАЕ співробітництво в оборонній сфері

Олександр Козенко обговорив з командувачем Повітряних сил ОАЕ співробітництво в оборонній сфері

Українська делегація на чолі із заступником Міністра оборони України Олександром Козенком взяла участь у міжнародній оборонній виставці Dubai AirShow 2025 в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Допоміг дрону вибухнути — російський штурмовик спрацював у команді з нашими пілотами

Допоміг дрону вибухнути — російський штурмовик спрацював у команді з нашими пілотами

Оператори FPV-дронів батальйону безпілотних систем 41-ї механізованої бригади скористалися допомогою окупанта для його ж знищення.

Цієї ночі було збито/подавлено 95 російських БПЛА — Повітряні Сили

Цієї ночі було збито/подавлено 95 російських БПЛА — Повітряні Сили

У ніч на 21 листопада (з 18:00 20 листопада) противник атакував 115-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Гвардійське - ТОТ АР Крим, близько 70 із них – «Шахеди».

П’ятеро людей постраждали в Одесі внаслідок російського удару по місту

П’ятеро людей постраждали в Одесі внаслідок російського удару по місту

Вночі 21 листопада збройні сили рф атакували ударними безпілотниками цивільні обʼєкти в Одесі.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

ТРО 234 бат 128 бригада ВЧ А7409

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---