ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Луганську росіяни побудують полігон, де навчатимуть молодь керування БПЛА

Новини
14 Листопада 2024, 16:09
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Його заплановано відкрити на базі центру військово-спортивної підготовки «воїн», який діє в місті з 2024 року.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За цей час відповідні курси завершили понад 500 юнаків та дівчат, ще 300 — продовжують навчання. Діти і підлітки проходять військову підготовку, опановують навички тактичної медицини, здійснюють управління безпілотниками.

Організована, зокрема, і практична частина занять, під час якої молодь на облаштованих майданчиках запускає моделі безпілотних літальних апаратів і виконує поставлені завдання. Для розширення можливостей навчання й відкриють спеціальний полігон.

Під час показових ремонтів у Сіверськодонецьку з квартир містян зникають не тільки цінні речі й меблі. У декількох багатоповерхівках горе-будівники повністю вирізали системи обігріву у ванних кімнатах. Вважають, що це має розвантажити систему централізованого теплопостачання, якщо будинки до неї під’єднають. Те, що через зменшення джерел опалення у квартирах потенційно стане холодніше, їх не турбує.

Нагадуємо, ворог продовжує бити по Луганщині безпілотниками: за добу 38 застосувань.


Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені
Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені

Представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені.

Від контролю до партнерства: як в Україні вдосконалюють систему гарантування якості оборонної продукції
Від контролю до партнерства: як в Україні вдосконалюють систему гарантування якості оборонної продукції

Сотні мільйонів гривень економії для держави, нові стандарти роботи, відкритий діалог із виробниками та цифровізація процесів.

ССО взяли під контроль лісовий масив, з якого тривалий час не вдавалося вибити противника
ССО взяли під контроль лісовий масив, з якого тривалий час не вдавалося вибити противника

Бійці 3-го полку Сил спеціальних операцій зачистили лісовий масив, у якому тривалий час переховувалися російські підрозділи.

«Давно такої двіжухи не було»: ворог здійснив спробу масованого танкового прориву на Добропільському напрямку
«Давно такої двіжухи не було»: ворог здійснив спробу масованого танкового прориву на Добропільському напрямку

Сили оборони зірвали спробу масованого танкового прориву російських окупаційних військ на Добропільському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

RobotaUa Начальник зв’язку в батальйон, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Офіцер штабу, старший лейтенант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Olx Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область