Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Бійці 95 десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ показали два дні активних штурмів росіян, які не принесли тим нічого хорошого.
Відео бойової роботи з’явилося 14 листопада на каналі бригади.
Скиди по піхоті, влучання FPV-дронів у «броню», застосування протитанкових мін, нарешті, американські БМП Bradley, що видовищно працювали по російських БТРах та піхоті.
«Сотня втрачених “недовоїнів”, майже три десятки одиниць знищеної техніки та жодного успішного бою для 810 бригади морської піхоти рф.
Завдяки злагодженій роботі 95 бригади ДШВ та за допомоги суміжних підрозділів українська армія знищила ворога на його території», — прокоментували відео в бригаді.
Десантники подякували за підтримку, відбиття штурмових дій та знищення ворога 92 штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка, Силам спеціальних операцій, 80 десантно-штурмовій Галицькій бригаді ДШВ ЗСУ, а також підрозділу 414 батальйону ударних безпілотних авіасистем «Птахи Мадяра».
Як повідомляла АрміяInform, бійці 95 десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ відбили масовані штурми росіян, які кинули в бій велику кількість БТРів з десантом.
@armyinformcomua
На підприємствах військово-промислового комплексу росії розпочались скорочення, що свідчить про серйозні проблеми у російській військовій економіці, яка три роки була головним драйвером зростання.
Головне управління захисту прав військовослужбовців (ГУЗПВ) з початку року розглянуло понад 3 600 звернень і запитів від військовослужбовців та членів їхніх сімей.
Заступнику міністра сільського господарства рф повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Йому інкримінують організацію незаконного привласнення зерна та майна українських агропідприємств на тимчасово окупованих територіях.
Понад 5 тисяч російських окупантів були ліквідовані або втратили боєздатність від ударів воїнів 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на Північно-Слобожанському напрямку. Частина загарбників, як зазначають військові, стала «чорноземом на Сумщині».
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Пілоти батальйону «Signum» 53-ї бригади завдали серії точних ударів по техніці та живій силі ворога на Лиманському напрямку, знищивши УАЗ «Хантер», авто з РЕБ-системою, «Буханку» та окупанта, який рухався в полі.
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…