Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…
У жовтні 2024 року в Збройних Силах України розпочався новий етап проєкту з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості військовослужбовців Сил оборони.
Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.
Проєкт реалізується за підтримки Програми людиноцентричного підходу NATO в рамках Комплексного пакету допомоги Україні (КПД). Координацію проєктної діяльності у військах (силах) здійснює Головне управління психологічної підтримки персоналу ЗСУ.
З жовтня 2024 по квітень 2025-го заплановано проведення 70 триденних тренінгів з психологічного відновлення особового складу, залученого до виконання завдань в районах бойових дій.
Під час тренінгів основна увага спрямована на опанування учасниками теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок з надання першої психологічної самодопомоги та допомоги побратимам у бойових умовах згідно з визнаними міжнародними практиками та протоколами.
Під час тренінгів передбачена робота з подолання негативних психічних станів, навчання прийомів емоційно-вольової мобілізації та індивідуальне психологічне консультування військовослужбовців, які цього потребують.
Дана діяльність також є вагомим внеском у систему відновлення боєздатності особового складу Сил оборони України, що є надзвичайно актуальним в умовах відсічі збройної агресії.
Проєкт НАТО є відповіддю на потребу у навчанні та психологічній підготовці військовослужбовців Сил оборони України та спрямований на набуття ними життєво важливих навичок психологічної допомоги в бойових умовах. Практичну реалізацію проєкту здійснює ГО «Ліга офіцерів», яка з 2014 року системно працює в напрямі психологічної підтримки військових.
Як повідомляла АрміяInform, перший заклад охорони здоров’я в системі Міністерства оборони отримав статус Центру реінтеграції для звільнених з полону військовослужбовців.
@armyinformcomua
Пілоти 155-ї механізованої бригади імені Анни Київської показали, як знищують російських штурмовиків на Покровському напрямку.
На Купʼянському напрямку екіпажі 429-го полку «Ахіллес» відбили російський штурм та знищили ворожі БМП-3 і танк.
Сьогодні, 8 січня, російські військові здійснювали обстріли населених пунктів Херсонської області з артилерії та мінометів, а також за допомогою дронів різного типу. Внаслідок цього загинули четверо людей, ще семеро дістали поранення.
На Покровському напрямку російські піхотинці масовано йдуть до українських позицій, але їх знищують бійці бригади «Спартан».
На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Фенікс» знищили ворожі гармати, засоби зв’язку й російських штурмовиків, які пересуватися під прикриттям дерев та кущів.
На Покровському напрямку зупинили масований штурм росіян. По окупантах працювали всі підрозділи Подільських десантників 46 аеромобільної бригади: атаку відбивали інженери, артилеристи та підрозділи безпілотних систем. У ході бою знищено два танки, два бронетранспортери та три «буханки». Крім того, наші бійці ліквідували 59 окупантів, ще шестеро дістали поранення.
Стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Гранатометник, помічник гранатометника
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…