ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Двоє загиблих та пʼять поранених: наслідки авіаатак рф Харкову та передмістю

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2024, 20:18

Внаслідок російських авіаційних ударів по Харкову та передмістю 8 жовтня загинули дві людини і ще п’ять дістали поранення.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Сьогодні з 16:50 до 17:20 збройні сили рф завдали серію ударів з тактичної авіації по Харкову та передмістю.

У Салтівському районі Харкова авіаційний боєприпас влучив біля водойми у районі щільної житлової забудови. Загинули дві людини: 69-річна жінка та чоловік 73 років. Ще пʼять людей дістали поранення. Пошкоджено багатоквартирні житлові будинки.

Також зафіксовано удари і по передмістю обласного центру. Так, у с. Черкаська Лозова пошкоджено будинки. У селищі Мала Данилівка влучання у лісосмузі.

За попередніми даними, ворог завдав ударів ФАБ-250 з УМПК з населеного пункту томарівка бєлгородської області рф. Для обстрілу використовувались два літаки Су-34.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Читайте нас у Facebook
«Побачив оголошення про набір мотивованих хлопців»: історія снайпера з позивним «Двадцятий»
«Побачив оголошення про набір мотивованих хлопців»: історія снайпера з позивним «Двадцятий»

Його історія розпочалась 2015-го в добробаті на Луганщині, після 2022-го — важкими боями за визволення Херсонщини, а тепер він навчає майбутніх операторів ССО.

За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Бердичів

139 окремий батальйон 115 ОБр ТрО

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

--- ---