— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Засуджений передавав російським спецслужбам дані про стратегічні об’єкти, зокрема оборонного комплексу, та геолокації української ППО. Його позбавили волі на 8 років.
Про вирок стало відомо з вироку судового реєстру, особу засудженого встановив Харківській антикорупційний центр (ХАЦ).
За даними ХАЦ, йдеться про Юрія Панфілова, якого обвинувачували у поширенні інформації про розміщення ЗСУ та виправдовуванні російської агресії.
Суд визнав чоловіка інформатором російських спецслужб, який коригував повітряні удари рф по критичній інфраструктурі Харкова.
Серед основних цілей ворога були стратегічно важливі підприємства, зокрема оборонно-промислового комплексу.
Для більшої ефективності ракетно-дронових атак росіяни розраховували отримати від Панфілова геолокації української ППО.
У разі одержання таких відомостей загарбники сподівались «обійти» системи протиповітряної оборони ЗСУ або здійснити по них прицільний удар.
Для збирання розвідданих засуджений знаходив місця «прильотів», а потім робив там приховану фото- і відеозйомку.
Усі одержані відомості чоловік пересилав у декілька чатів прокремлівських Телеграм-каналів, що контролюються спецслужбами країни-агресора.
Також він здійснив у вересні 2023 року відеофіксацію наслідків російського обстрілу державного підприємства «Харківський бронетанковий завод».
Передачу даних ворогу засуджений розпочав восени 2023 року.
Перед тим Панфілов відмітився тим, що у Фейсбуці публікував пости та коментарі, у яких намагався дискредитувати українських захисників та захоплювався державою-агресором.
Крім цього, заперечував, що житлові будинки у Харкові обстрілює держава-агресор, а трагедію в Бучі, яку влаштували російські військові, називав театром та фейком.
Раніше АрміяInform повідомляла, що правоохоронці повідомили про підозру російському генералу, який наказував захопити «Харків за 5 днів».
@armyinformcomua
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
На ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками виявив двох чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. За кількасот метрів від держрубежу їх було затримано.
Бійці Сил оборони зуміли підловити одного з російських військових у найнезручніший для нього момент.
Херсонська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо колишньої співробітниці податкової служби, яка звинувачується у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…