ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Розвідники доповіли Президенту про можливості та загрози для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2024, 20:23

Президент Володимир Зеленський заслухав доповіді Головного управління розвідки МОУ та Служби зовнішньої розвідки щодо наявних для України можливостей та загроз.

Про це глава держави повідомив 10 вересня у вечірньому зверненні.

За його словами, вони бачать кроки, які планують у москві, і будуть діяти відповідно — саме так жорстко, як це треба заради України.

«І хочу сказати зараз усім у світі, хто досі хоче якось допомагати путіну: ми все зробимо не просто для захисту своєї держави і людей, а для реальної консолідації світу заради сильних відповідей на розпалювання війни чи будь-яку спробу війну продовжити», — заявив Володимир Зеленський.

Він наголосив, що пріоритет України — це справедливий мир.

«І на кожну ракету, на кожен дрон, і на всі ворожі кроки, на кожну спробу зробити цю війну довшою та жорстокішою неминуче буде відповідь світу. Ми забезпечимо необхідну єдність світу, як би це не було складно», — резюмував Президент.

Як повідомляла АрміяInform, у Києві представники Міністерства оборони України й делегація НАТО обговорили пришвидшення обіцяної допомоги Україні від союзників.

Також раніше Міністр оборони України Рустем Умєров доповів Президенту Володимиру Зеленському щодо результатів «Рамштайну» та його перемовин із партнерами.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Погіршило їхню оперативну обізнаність»: на Костянтинівському напрямку ворожі штурми стихли без «Старлінків»
«Погіршило їхню оперативну обізнаність»: на Костянтинівському напрямку ворожі штурми стихли без «Старлінків»

На Костянтинівському напрямку наразі помітно знизилась інтенсивність атакувальних дій противника.

Наступальні дії під Степногірськом: «Артан» показав бойову роботу на Запорізькому напрямку
Наступальні дії під Степногірськом: «Артан» показав бойову роботу на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР провели низку успішних наступальних дій та продовжують активну бойову роботу в районі Степногірська Запорізької області.

В окупантів згорів мільярд доларів — у Криму уражено новітній російський ЗРК С-400
В окупантів згорів мільярд доларів — у Криму уражено новітній російський ЗРК С-400

У ніч на 25 лютого 2026 року підрозділи Middle strike ССО успішно уразили позиції протиповітряної оборони ворога в тимчасово окупованому Криму.

Україна та Франція поглиблюють оборонну співпрацю: нова ініціатива Brave France
Україна та Франція поглиблюють оборонну співпрацю: нова ініціатива Brave France

Оборонний кластер Brave1 та Агенція оборонних інновацій Франції запустять ініціативу Brave France.

На кордоні затримали псевдошвидку: ділки незаконно перевозили громадян до Румунії
На кордоні затримали псевдошвидку: ділки незаконно перевозили громадян до Румунії

Прикордонники Чернівецького загону спільно з СБУ ліквідували чергову схему переправлення за кордон громадян призовного віку.

«Катається ТЦК, обережно»: у Полтаві дописувача групи Telegram про повістки засудили до 5 років ув’язнення
«Катається ТЦК, обережно»: у Полтаві дописувача групи Telegram про повістки засудили до 5 років ув’язнення

Майже 25 тисяч підписників мала група «Где повестки Полтава?» у Telegram, в яку місцевий мешканець публікував повідомлення про військовослужбовців ТЦК та СП.

ВАКАНСІЇ
Санінструктор в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Гранатометник

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Старший навідник гармати

від 20400 до 120400 грн

Луцьк, Волинська область

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---