У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Ексзаступник Міністра оборони України Наталія Калмикова розповіла, що планує робити як новий очільник Міністерства у справах ветеранів.
Цим вона поділилась у підсумковому інтервʼю.
«У Міністерстві у справах ветеранів насправді дуже така свіжа історія. Це одне з наймолодших міністерств в Україні. Воно було створено ветеранами, й вони дуже слідкують за тим, що відбувається», — зазначила вона.
Наталія Калмикова вважає своїм завданням координацію всіх центральних органів виконавчої й місцевої влад у всіх програмах, де є ветеран.
«Ветеран повертається, іде на роботу, їздить у транспорті, купує житло або винаймати квартиру, або очікує на житло. Ветеран їздить дорогами, звертається до поліції, лікується. Діти ветерана йдуть до школи, в садочок або університет. Дружина ветерана хоче працювати, будувати свій бізнес тощо», — пояснила вона.
За її словами, це ті сфери, де Міністерство у справах ветеранів має надати власні рекомендації.
«Дати свої рекомендації, базуючись на інформації, яку отримає від потреб ветерана, через комунікацію, через взаємодію з ветеранськими організаціями, з громадянським суспільством, з Міністерством оборони, в якому більшість учасників бойових дій зараз служать», — пояснила вона.
На її думку, Міністерство у справах ветеранів буде більше взаємодіяти з Міністерством оборони, з Міністерством охорони здоров’я й з Міністерством соціальної політики в інтересах людини.
Наталія Калмикова розповіла, що основна увага буде приділятись спроможностям ветерана в цивільному житті.
«Пільги — це дещо принизливе слово для людини, яка зі зброєю боронила свою батьківщину. Я б хотіла, щоб ми максимально в нашому лексиконі, в принципі, відходили від такого слова. Є гарне слово, яке його заміняє, це гарантії, які надає держава», — зауважила вона.
Ексзаступник Міністра оборони підкреслила, що надання можливостей для реалізації себе в цивільному житті — це найкраще, що можна зробити для ветерана або ветеранки за їхні жертви.
Нагадаємо, Верховна Рада призначила Наталію Фернандівну Калмикову на посаду Міністра у справах ветеранів України.
Раніше вона розповіла про результати рекрутингової компанії й проанонсувала створення нових підземних стабілізаційних пунктів.
Військовослужбовець 32 окремої механізованої бригади розповів про бій на Торецькому напрямку та знищення окупантів в укритті.
Президент України Володимир Зеленський обговорив питання повернення наших людей додому з полону під час зустрічі з Папою Римським Франциском. У майбутньому наша країна розраховує на сприяння Святого Престолу поверненню додому захоплених у російський полон українців.
Суд Донецької області ухвалив вирок громадянину за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
32-річний Павло, офіцер Державної прикордонної служби України з позивним «Кардинал», двічі поранений, залишається вірним своїй місії та готовий продовжувати боротьбу до повної перемоги України.
Швидкісні броньовані десантно-штурмові кораблі Combat Boat-90 (Stridsbåt 90) забезпечують підсилення оперативних можливостей спецпризначенців Воєнної розвідки України на морі.
За даними командувача Медичних сил ЗСУ Анатолія Казмірчука, понад 70% військових, які зазнали поранень, після лікування повертаються до строю.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…