ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог розповсюджує фейки про нібито знущання з мобілізованих бійців

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Вересня 2024, 17:14

Ворожі телеграмканали поширюють відео про нібито факти знущання з мобілізованих бійців у 128 гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ. Перевірка виявила, що таких фактів не було.

Про це повідомив 1 вересня Генеральний штаб ЗСУ з посиланням на Центр протидії дезінформації.

«Ці кадри буцімто зняті одним з бойових медиків бригади. Верифікувавши інформацію у Генеральному штабі ЗСУ, Центр повідомляє, що поширювані записи про нібито жорстокість до мобілізованих бійців є черговим вкидом російської пропаганди. Відбулася перевірка, та не було виявлено фактів на підтвердження заяв автора згаданих відеозаписів», — сказано в повідомленні Центру.

Подібні фейки ворог розповсюджує в рамках інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію українських Збройних Сил та зриву загальної мобілізації.

Як повідомляла АрміяInform, ворожі телеграмканали поширюють нібито звіт Міністерства національної оборони Румунії щодо незадовільної підготовки українських пілотів для винищувачів F-16.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Начальник зарядно-акумуляторної станції

до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---