Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської, Сумської та частину Харківської областей. Всього протягом доби нараховано 93 обстріли (350 вибухів) із різних видів озброєння.
Про це повідомляє оперативне командування «Північ».
Відомо, що у Богодухівському районі Харківщини один загиблий та вісім поранених, біля 30 знищених та пошкоджених приватних житлових будівель, знищений дитсадок, пошкоджені авто, промислові та критичні об’єкти інфраструктури.
Інтенсивність обстрілів з боку ворога зберігається, зокрема з авіації та за допомогою FPV-дронів.
Чотири громади Чернігівської області опинилися під ворожим обстрілом.
Семенівська громада:
Сновська громада:
Городнянська громада:
Новгород-Сіверська громада:
Чотири райони Сумської області ворог обстріляв за минулу добу.
Сумський район:
Охтирський район:
Конотопський район:
Шосткинський район:
Один район Харківської області опинився під ворожим вогнем.
Богодухівський район:
Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення уточнюється.
Як повідомляла АрміяInform, у Кривому Розі внаслідок чергової російської атаки постраждали п’ятеро людей.
Воєнна розвідка ідентифікувала одного з ліквідованих окупантів на Донеччині — громадянина Непалу Мадана Кумала (Madan Kumal), 08.11.1995 року народження.
У понеділок, 6 квітня, у Харкові стався новий напад на групу оповіщення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
6 квітня близько 13:00 військові рф вдарили за допомогою БПЛА по одній з вулиць Херсона, внаслідок чого постраждали четверо цивільних, серед них — дитина.
У зоні відповідальності 11-го корпусу найактивніше ворог себе поводить на Слов’янському напрямку.
Вдень 6 квітня росіяни атакували Нікополь FPV-дронами та артилерією, внаслідок чого семеро людей постраждали.
Минулого тижня підрозділи 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ знищили у своїй смузі відповідальності в межах Покровської агломерації 342 ворожих штурмовиків.
Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер
від 20000 до 23000 грн
Кременчук
Військова частина 3052 НГУ
Стрілець-санітар
від 21400 до 121400 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….