ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ДШВ ЗСУ розповіли про зміну тактики противника на Харківщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Серпня 2024, 15:59
Ілюстративне фото

На Харківському напрямку війська рф продовжують спроби штурмових дій, проте діють без підтримки броньованої техніки.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник відділу комунікацій 77-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ.

«Обстановка в смузі нашої відповідальності залишається напруженою, проте контрольованою наші воїни ціною надлюдських зусиль стримують ворога, який не полишає намірів просунутися і зайняти наші позиції. Проте наші воїни стають цьому на заваді», — сказав речник.

Він також розповів, що ворог втратив на цьому напрямку велику кількість техніки. Переважно противник здійснює піші штурми, використовує мотоцикли та багі.

«Зміна в тому, що зараз дуже мало у них броньованої техніки», — додав начальник відділу комунікацій.

За його словами, від початку Курської операції на Харківщині кардинальних змін немає. Ворог продовжує штурмувати, проте зменшилась інтенсивність штурмових дій.

«Раніше могло бути до десяти накатів за день, зараз може бути один-два», — сказав речник.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку ворог намагається поповнювати втрати без залучення додаткових сил виключно за рахунок внутрішніх резервів.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: війну треба завершувати, для цього на росію треба тиснути
Володимир Зеленський: війну треба завершувати, для цього на росію треба тиснути

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Михайла Федорова та розраховує, що парламентарі вже наступного тижня підтримають його кандидатуру на посаду Міністра оборони України.

Президент змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача
Президент змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміни у складі Ставки Верховного Головнокомандувача.

Два ворожі човни, переслідування, влучання — мінус вісім окупантів
Два ворожі човни, переслідування, влучання — мінус вісім окупантів

Два ворожі човни та вісім окупантів знищили оператори БПЛА 40-ї окремої бригади берегової оборони.

Окупанти сьогодні скинули авіабомбу на Слов’янськ, семеро поранених
Окупанти сьогодні скинули авіабомбу на Слов’янськ, семеро поранених

У суботу, 10 січня, російські війська скинули на місто Слов’янськ керовану бомбу потужністю 250 кг, які влучила на приватне подвір’я.

Льотчики XXI століття: у Повітряних Силах розповіли про сучасну програму підготовки
Льотчики XXI століття: у Повітряних Силах розповіли про сучасну програму підготовки

До війни підготовка військового льотчика в Україні тривала п’ять років і завершувалась магістратурою. Сьогодні модель інша: чотири роки бакалаврату плюс спеціалізація в бойових бригадах.

Сили оборони Півдня: ворог атакує Гуляйполе всіма наявними засобами
Сили оборони Півдня: ворог атакує Гуляйполе всіма наявними засобами

Ситуація на півдні України залишається складною, за минулу добу на Гуляйпільському та Олександрівському напрямку зафіксовано 47 бойових зіткнень. Активно працює ворожа авіація.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Оператор відділення управління ППО (ЗСУ)

від 20000 до 70000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

--- ---