Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…
Від початку доби сили та засоби протиповітряної оборони знищили навколо Києва близько півтора десятка ударних дронів та кілька ракет.
Про це інформує 27 серпня Київська міська державна адміністрація.
Зазначено, що цієї ночі ворог знов завдав комбінованого, ракетно-дронового удару по Україні із застосуванням ударних БПЛА, балістичних, крилатих та аеробалістичних ракет.
«У Києві повітряна тривога з початку доби оголошувалася 4 рази й тривала сумарно понад 5 годин. Спочатку вона була пов’язана з атакою ворожих дронів, попередньо типу Shahed», — йдеться в повідомленні.
Безпілотники заходили на місто хвилями та з різних напрямків. Близько третьої ночі противник підняв у повітря кілька бортів МіГ-31К, які випустили ракети «Кинджал» через Київщину в напрямку західних областей України.
Приблизно одночасно злетіли кілька ворожих стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Попередньо, крилаті ракети Х-101 з цих бортів атакували Київ близько 5-ї ранку. Повітряний удар, як і вчора, знов закінчився хвилями атак баражуючих боєприпасів.
«Все, що летіло на столицю України — знищено. Станом на цю хвилину, за даними оперативного зведення, в лісопаркових зонах Дніпровського та Деснянського району зафіксовано падіння уламків. Внаслідок чого виникли осередки займань лісової підстилки», — заявили в КМДА.
Деякі вже ліквідовані, решта — локалізовані. Оперативні служби працюють на місці. Інформація щодо потерпілих не надходила. В столиці — без руйнувань.
«Наше ППО — найкраща! Дякуйте оборонцям і пишайтеся нашими захисниками! Вірте в Сили Оборони й нашу Перемогу!» — резюмували в КМДА.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 27 серпня 2024 року радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та супроводжено 91 засіб повітряного нападу противника.
@armyinformcomua
За минулу добу російські загарбники втратили 1200 військових вбитими та пораненими.
Вище політичне керівництво держави-агресора знову вдається до поширення фейкових заяв про суттєві «успіхи» армії рф на полі бою. Насправді ж повідомлення з кремля про захоплення міст Гуляйполе та Мирноград не підтверджуються фактами.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.
Бійці 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» НГУ показали кадри відбиття чотирьох російських штурмів на Покровському напрямку.
Від початку доби зафіксовано 62 бойових зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.
Воїни батальйону безпілотних систем «Вартові» разом з суміжними підрозділами зупинили механізований штурм рф.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…