Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів розмову з Верховним головнокомандувачем Об’єднаних ЗС НАТО в Європі, командувачем ЗС США в Європі, генералом Крістофером Каволі.
Про це він інформує 26 серпня.
«Поінформував про ситуацію та хід бойових дій на різних напрямках фронту. Подякував за надану військову допомогу. Окреслив наші основні потреби, зокрема щодо боєприпасів, військової техніки та іншого озброєння», — розповів Олександр Сирський.
Вони обговорили питання посилення української ППО.
Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що захист міст та критичної інфраструктури від постійних терористичних атак російської федерації є одним із ключових пріоритетів.
Як повідомляла АрміяInform, Олександр Сирський озвучив Крістоферу Каволі критичні потреби української армії.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….