У Чернігові оголосили вирок місцевому блогеру Григорію з ніком «Звичайний хлопець», який на своєму YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК. Про це йдеться у вироку…
Протягом минулої доби зафіксовано 139 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах п’ять ракетних ударів із застосуванням семи ракет, а також 88 авіаударів, зокрема, скинув 96 КАБів.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Крім цього, здійснив 4679 обстрілів, з них 109 — із реактивних систем залпового вогню.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Борова Харківської області; Московське, Олександро-Калинове, Часів Яр, Курдюмівка, Михайлівка, Костянтинівка, Мирноград, Олександропіль, Зелене Поле, Мемрик, Шевченко, Водяне, Донецької області; Новоандріївка, Новоданилівка, Кам’янське на Запоріжжі; Одрадокам’янка на Херсонщині.
На Харківському напрямку відбулося шість бойових зіткнення в районах населених пунктів Вовчанськ та Липці.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося десять ворожих атак. Сили оборони відбивали штурмові дії противника біля Берестового та Стельмахівки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 24 рази. Намагався просунутись неподалік Макіївки, Невського, Греківки, Новоєгорівки та Діброви.
На Сіверському напрямку українські захисники відбивали дев’ять штурмових дій російських загарбників поблизу Спірного, Виїмки та Переїзного.
На Краматорському напрямку окупанти атакували 12 разів, поблизу Часового Яру та Іванівського. Ситуація контрольована.
На Торецькому напрямку ворог, за підтримки авіації, здійснив 19 атак неподалік Північного, Торецька та Залізного.
На Покровському напрямку наші захисники відбивали 46 штурмових і наступальних дій агресора у бік населених пунктів Воздвиженки, Миролюбівки, Новотроїцького, Новогродівки, Гродівки, Миколаївки, Желанного та Завітного.
Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу Гродівки, Миколаївки та Новожеланного, противник активно застосовував штурмову та бомбардувальну авіацію.
На Курахівському напрямку Сили оборони відбили вісім атак в напрямку Красногорівки.
На Времівському напрямку, за уточненою інформацією, противник здійснив три атаки наших позицій неподалік Вугледара.
На Придніпровському напрямку дві спроби ворога захопити наші позиції успіху не мали.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників склали 1170 осіб. Також українські захисники знешкодили сім танків, сім бойових броньованих машин, 71 артилерійську систему, одну РСЗВ, 38 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 79 автомобілів та дві одиниці спецтехніки окупантів.
@armyinformcomua
Між громадською організацією «Захист оборонних фондів» та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру укладено Меморандум про співпрацю.
Обʼєкти «Россєть» та «Роснефть» в ніч на 5 грудня не оминули увагою Птахи СБС.
Пілоти батальйону Signum оприлюднили відео чергової бойової роботи на Лиманському напрямку. У ньому — характерний набір російських «тактик виживання», які вкотре закінчуються однаково: ураженням.
Командир 7 корпусу ШР ДШВ бригадний генерал Євген Ласійчук спростував російські фейки про оточення Покровська та Мирнограда і розповів, що Сили оборони працюють над розширенням логістичних коридорів
Командир взводу безпілотних авіаційних комплексів 54 ОМБр, боєць із позивним «Сіплий», розповів про операцію на Донецькому напрямку, під час якої вдалося виявити й знищити ретельно замаскований ворожий бліндаж із боєкомплектом.
Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади показали ураження російського піхотинця, який намагався захиститися від нашого FPV розмовою по рації.
У Чернігові оголосили вирок місцевому блогеру Григорію з ніком «Звичайний хлопець», який на своєму YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК. Про це йдеться у вироку…