— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Міністерство оборони України у співпраці з Міністерством стратегічних галузей промисловості та Генеральним Штабом ЗСУ запустили проєкт «Залізний полігон».
Про це інформує Міністерство оборони України.
У відомстві зазначається, що це безоплатна послуга, яка надає українським виробникам озброєння і військової техніки можливість безкоштовно проводити тестування своїх виробів ще на етапі проєктування.
Завдяки цьому процесу виробники зможуть отримувати оперативний зворотний зв’язок, оптимізувати розробку та пришвидшити постачання озброєння та техніки на фронт.
Основною метою «Залізного полігону» є забезпечення виробників можливістю протестувати свої вироби в реальних умовах та оцінити їхню ефективність за допомогою військових науково-дослідних інститутів.
Насамперед це дозволить зосередитися на створенні того, що дійсно потрібно Збройним силам для досягнення ефективності в бойових умовах, зазначив заступник Міністра оборони України Іван Гаврилюк.
«Цей проєкт є важливим етапом розвитку українського ВПК, оскільки дозволяє виробникам зброї та техніки значно скоротити час на тестування і доведення своїх виробів до стандартів, необхідних для реальних бойових дій. Це не просто можливість для випробувань — це стратегічний підхід до забезпечення Сил оборони саме тим озброєнням, яке потрібне вже зараз і сьогодні, а не потенційно у майбутньому», — пояснив Іван Гаврилюк.
У рамках проєкту виробникам озброєння нададуть професійну експертизу, підтримку під час тестувань, консультації військових експертів та допоможуть напрацювати методологію випробувань.
«Ми забезпечуємо полігон, відкритий для виробників, щоб вони працювали не над тим, що може бути корисним лише потенційно, а й над тим, що дійсно потрібне війську, та отримували зворотний звʼязок ще на етапі проєктування», — розповіла заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Ганна Гвоздяр.
Проєкт пропонує доступ до полігонів, обладнаних усім необхідним для випробувань різних типів військових виробів.
Для участі у тестуваннях виробникам необхідно заповнити спеціальну форму за посиланням.
За результатами тестувань учасники отримають офіційний протокол та висновки від Центрального воєнно-наукового управління Генерального Штабу ЗСУ або Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ.
Нагадаємо, у Міністерстві оборони кодифікували та допустили до експлуатації у підрозділах Збройних Сил України інженерний наземний роботизований комплекс пожежогасіння.
Як повідомляла АрміяInform, Міністри оборони України та Литви обговорили впровадження роботизованих систем на полі бою.
@armyinformcomua
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
На ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками виявив двох чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. За кількасот метрів від держрубежу їх було затримано.
Бійці Сил оборони зуміли підловити одного з російських військових у найнезручніший для нього момент.
від 46500 до 46500 грн
Бердичів
Військова частина А2772
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
від 20500 до 120000 грн
Кривий Ріг
Арей, окремий штурмовий батальйон
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…