ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Філігранна операція: спецпризначенці взяли у полон 102 росіян у Курській області

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Серпня 2024, 21:11

Спецпризначенці ЦСО «А» СБУ взяли в полон у Курській області рф понад сотню військовослужбовців рф, серед яких є офіцери та представники підрозділу «Ахмат».

Про це повідомив голова СБУ Василь Малюк.

«Вчора нами проведена філігранна операція, в результаті якої 102 росіян потрапили в полон. Ми  у перспективі уже думаємо про те, яким чином максимально ефективно скористатися цим, щоб повернути наших оборонців додому», — сказав голова СБУ.

Водночас він підкреслив, що наразі з полоненими росіянами працюють військова контррозвідка та слідчі СБУ. Зокрема, щоб задокументувати воєнні злочини, скоєні ними на війні в Україні.

А вже після того, як полонені нададуть вичерпні свідчення і з ними будуть проведені всі передбачені законом процедури з боку ГУР та СБУ, українська сторона зможе вести перемовини щодо їх обміну з рф.

Кореспондентам АрміяInform вдалося поспілкуватись з деякими російськими військовими, які перебувають у полоні.

15 серпня Президент Володимир Зеленський повідомив про завершення звільнення міста Суджа у Курській області рф та створення української військової комендатури, яку очолив генерал-майор Едуард Москальов.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

Міністерство оборони України провело конференцію «Глибина безпеки — 2025», під час якої напрацьовано рамкову концепцію розвитку підводного розмінування в Україні.

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Понтонер, військовослужбовець

від 21500 до 121500 грн

Самбір

Оператор-водій до військової частини А2800

від 20500 до 35000 грн

Радісне, Одеська область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Кухар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---