До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…
Tytanovi rehab - це сучасний реабілітаційний центр України, який допомагає постраждалим воїнам відновити себе не тільки фізично, а й морально. Заклад спеціалізується на протезуванні воїнів та подальшому їх відновленню в житті.
Як все влаштоване у центрі, на власні очі побачила АрміяInform.
Tytanovi rehab допомагає у найскладніших випадках ампутації, роблячи це безплатно, завдяки підтримці багатьох партнерів:
«Унікальність нашого центру в тому, що ми беремось за важких пацієнтів. Це ветерани з високими, подвійними та потрійними ампутаціями», — поділилась менеджер зі звʼязків з громадськістю Ліна.
Центр був створений за американським форматом «openspace», де ветерани мають можливість займатися різною активністю, такою як баскетбол на кріслах колісних, стрільба з лука.
Основний з напрямків Tytanovi rehab — остеоінтеграційне протезування, яке допомагає військовослужбовцям з дуже високою ампутацією:
«За допомогою шведського хірурга Рікарда Бронемарка, наші лікарі удосконалили технологію і зробили остеоінтеграцію. Вживлюють титанові імпланти в кістки, даючи можливість прикріпити до кістки біонічні протези», — пояснив засновник центру Вʼячеслав Запорожець.
Він розповів, що планує покращувати центр, додаючи нові методики, зокрема — канотерапію (лікування за допомогою тварин).
Реабілітувати та допомогти пристосуватись до життя військовослужбовцям допомагають кваліфіковані фізичні терапевти. Вони щоденно працюють з постраждалими, відновлюючи всі необхідні функції :
«В мене були різні хлопці: навіть з потрійною ампутацією. У всіх великі мрії. Це люди, які мотивують нас зараз», — наголосила реабілітолог Оксана.
Потрапити до центру може будь-який військовослужбовець, який потребує допомоги. Tytanovi rehab планують розширювати і розвивати далі, продовжуючи робити складну, але почесну працю.
Фото — Анастасія Олешко
Анна Ласкаржевська для АрміяInform
@armyinformcomua
Цифровізація ВЛК, реформа військової медицини, нові виклики через війну дронів, евакуація поранених, чи можуть військові з діабетом служити та за яких умов.
Найбільше боїв припало на Покровський (10) та Костянтинівський (10) напрямки.
На початку широкомасштабного вторгнення Україна входила у війну з обмеженим набором засобів радіоелектронної боротьби.
Спортсменка Центрального спортивного клубу Збройних Сил України Маргарита Ангарська здобула срібну нагороду в командних змаганнях.
Міністр оборони України зустрівся з міністром оборони Данії Троельсом Лундом Поульсеном під час його візиту до Києва.
Дронарі прикордонного підрозділу «Фенікс» виявляють та знищують ворожу техніку, живу силу противника та засоби зв’язку.
Оператор бойових модулів
від 22000 до 110000 грн
Вся Україна
421 окремий батальйон безпілотних систем
До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…