Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…
Перетин кордону ворожою технікою на Харківському напрямку гарантовано призведе до її знищення, тому окупати використовують артилерію та важку техніку майже виключно з території рф.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОТУ «Харків» Віталій Саранцев.
«Що стосується артилерії, ворог застосовує її виключно з території російської федерації, бо розрив між позиціями доволі маленький, Саме тому вона дуже швидко виявляється нашими розвідниками і знищується», — повідомив він.
Так само окупанти не мають змоги застосовувати важку техніку і змушені діяти нею з-за кордону.
«Використовує ворог також автомобільну техніку для переміщення особового складу, боєкомплекту та інших питань логістики. Але вона так само виявляється і знищується ще в момент перетину кордону України з росією», — наголосив Віталій Саранцев.
Водночас ворог все ще не відчуває снарядного голоду, а минулої доби у Вовчанську застосував проти наших військ важку вогнеметну установку ТОС-1 «Солнцепьок».
Раніше АрміяInform повідомляла, як на північ від Харкові дронарі підрозділу ударних БПЛА Національної гвардії «Гострі картузи» за один день уразили 6 транспортних засобів окупантів, а в районі Вовчанська прикордонники завдали втрат ворожій піхоті на марші.
Звинувачення про нібито «особисту причетність» керівництва Міністерства оборони до затримання одного з громадян не відповідають дійсності.
На різних ділянках фронту у Сумській області прикордонники дедалі частіше виявляють вибухонебезпечні предмети, замасковані під звичайні речі цивільного побуту.
Викрили 52-річного жителя Чернівецької області, який намагався налагодити схему незаконного переправлення осіб з України до Румунії.
Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…