ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент заслухав доповіді Головнокомандувача ЗСУ і командувача Повітряних Сил: Є посилення нашої ППО

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2024, 21:13

Президент Володимир Зеленський у неділю заслухав доповідь Головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського щодо ситуації на фронті.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

«По фронтовій ситуації. Головком сам об’їжджав частину бригад. Ключове питання — це забезпечення наших військових. Чого саме не вистачає — по кожному напрямку, по всіх наших основних позиціях. Розподіл снарядів та достатня кількість передусім дронів», — сказав Президент.

Глава держави наголосив, що дуже важливо, щоб на всіх основних напрямках відчувалось, що нам є чим завдавати ворогу максимальних втрат.

Володимир Зеленський також заслухав доповідь командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенанта Миколи Олещука щодо роботи наших вогневих груп — по збиттю «шахедів», і щодо протидії російським ракетам.

«Зараз уже ми можемо сказати — є посилення нашої ППО. Німецький Patriot прибув в Україну. Я хочу подякувати Німеччині і Сполученим Штатам за цей крок. В небі ми зможемо зробити набагато більше. Звичайно, попереду ще багато роботи, і це ще далеко не гарантований захист, але тим не менше — більше сили для України», — додав Президент.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 21 липня 2024 року протиповітряній обороні України вдалося збити 35 ворожих ударних БПЛА Shahed-131/136.

Також, завдяки активній протидії, ворожі керовані авіаційні ракети Х-59/69 не досягли своїх цілей.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

Українські розвідники перехопили розмову військовослужбовців армії-агресора, що воюють на тимчасово окупованій Донеччині. Окупант погрожував підлеглому розправою.

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони України уразили ворожий рухомий склад з ПММ на наливній естакаді нафтобази «Гвардійське» на ТОТ Криму, а також місце розташування ремонтного підрозділу окупантів на ТОТ Донеччини.

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Сьогодні, 8 січня, російські війська атакували ударними безпілотниками портову інфраструктуру Одещини.

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар.

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів роботу в підрозділах, які виконують бойові завдання в районі Покровсько-Мирноградської агломерації.

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Військові рф завдали ракетного удару по місту Кривий Ріг, внаслідок чого 12 людей поранені.

ВАКАНСІЇ
Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Водій-електрик у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

Водій у 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---