ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Любителі легких грошей зі Львова потрапили до рук СБУ після «тестового» від фсб

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2024, 10:10
СБУ запобігла новим спробам фсб розхитати суспільно-політичну обстановку на заході України

Служба безпеки та Національна поліція затримали у Львові молодиків, які за вказівкою агресора готували серію підпалів авто українських воїнів.

Як повідомляється, фігурантами виявилися двоє місцевих жителів віком 17 та 18 років, які шукали «легких» грошей на сторінках російських телеграм-каналів.

На одному з пабліків представник фсб пообіцяв фігуранту швидкий заробіток в обмін на співпрацю. За його вказівкою молодик спочатку підшукував «потрібні» автомобілі, а потім приховано фотографував їх.

В СБУ пояснюють, що після отримання медіафайлів російська спецслужба давала «дозвіл» на знищення потенційних цілей. За таким алгоритмом фігурант підпалив авто військовослужбовця бойової бригади ЗСУ.

Для вчинення злочину зловмисник використав пляшку з керосином та розпалювач, яким облив транспортний засіб.

Як виявилося, це було «тестовим» завданням фсб, після чого куратор дав нове доручення – залучити ще молодиків для здійснення серії підпалів авто ЗСУ по всьому місту.

У подальшому до протиправної схеми був залучений і 17-річний спільник, зазначають у спецслужбі. Під час наступних злочинів виконавці мали фільмувати загоряння транспортних засобів для «звітності».

У разі одержання відео, окупанти планували використати його для створення медійної картинки про нібито існування у Львові антиукраїнського підпілля.

У СБУ констатують, що для цього агресор планував залучити максимальну кількість підконтрольних інформресурсів. Контррозвідники СБУ та співробітники Нацполіції затримали обох зловмисників під час підпалу авто ЗСУ.

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань).

Як зазначають в Офісі Генерального прокурора, за клопотанням сторони обвинувачення підозрюваним обрано найсуворіші запобіжні заходи – тримання під вартою без права внесення застави.

Триває розслідування. Їм загрожує до 8 років ув’язнення. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Раніше ми вже повідомляли, що в Рівному місцевий 22-річний житель, шукаючи легкий підробіток, в одному із російських чат-ботів знайшов пропозицію за винагороду підпалити авто, яке належить ЗСУ.

АрміяInform нагадує молодим людям, що з 18 років уже можна підписати контракт із Силами оборони і отримувати достойне грошове забезпечення. Вакансію можна підібрати у нас на сайті або ж на платформі Будь собою.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Відпустки військовослужбовців Сил оборони України: види та терміни
Відпустки військовослужбовців Сил оборони України: види та терміни

Під час дії воєнного стану військові дійсно мають право на частину щорічної відпустки, яка загалом може тривати 30 днів. Вона обов'язково тільки частинами.

«Це „флагоносці“, їхня мета — показати прапор»: на Покровському напрямку атакує переважно «одноразова» піхота
«Це „флагоносці“, їхня мета — показати прапор»: на Покровському напрямку атакує переважно «одноразова» піхота

Попри холодну погоду, Покровський напрямок залишається одним з найгарячіших. Найбільшу кількість особового складу для наступу росіяни зосередили на напрямку міста Родинське.

Олександр Козенко обговорив посилення бойових спроможностей авіації з делегацією Міноборони Нідерландів
Олександр Козенко обговорив посилення бойових спроможностей авіації з делегацією Міноборони Нідерландів

Заступник Міністра оборони України Олександр Козенко провів робочу зустріч із делегацією Міністерства оборони Королівства Нідерланди на чолі з директором проєктного управління з питань України, співголовою Коаліції спроможностей Повітряних сил комодором Альбертом Якобусом де Смітом.

Знищено близько 70 окупантів: «Хартія» відбила ворожий штурм на північ від Харкова
Знищено близько 70 окупантів: «Хартія» відбила ворожий штурм на північ від Харкова

Українські захисники з 13-ї бригади НГУ «Хартія» відбили спробу штурму російських окупаційних сил в районі Липців на Харківщині, ліквідувавши близько 70 ворожих загарбників.

Унікальна колекція «Котячого Стіва»: у Національному військово-історичному музеї України відкрили виставку нарукавних знаків
Унікальна колекція «Котячого Стіва»: у Національному військово-історичному музеї України відкрили виставку нарукавних знаків

Унікальну добірку нарукавних знаків з приватної колекції американського волонтера та добровольця Стіва Андре представили на тимчасовій виставці в Національному військово-історичному музеї України.

Пілоти Lasar’s Group вполювали ворожу РСЗВ «Град»
Пілоти Lasar’s Group вполювали ворожу РСЗВ «Град»

Українські оператори безпілотних систем продовжують нищити російську артилерію на Донеччині.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, лікар у військовий госпіталь

від 40000 до 80000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

Краматорський РТЦК та СП

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---