Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Бойова система DELTA успішно пройшла перевірку інформаційної безпеки, підтвердивши відповідність її комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) встановленим вимогам. Незалежну перевірку здійснила одна з провідних міжнародних консалтингових компаній.
Про це повідомило 17 липня Міністерство оборони України.
«Вперше в історії України військова система пройшла сертифікацію за стандартами, які використовуються в країнах НАТО. До цього подібні системи перевірялися за стандартами 20-річної давності, які втратили свою актуальність», — зазначив міністр оборони України Рустем Умєров.
Діагностика кібербезпеки системи тривала півтора місяці. Було проаналізовано 162 заходи захисту інформації, що використовуються в системі DELTA. Система побудована на сучасних технологіях і відповідає вимогам щодо кіберзахисту.
Це досягнення Центру інновацій Міноборони стало можливим завдяки співпраці з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Службою безпеки України, ГО «Офіс ефективного регулювання» (BRDO) та БО «100% життя».
«Під час війни безпека бойових систем є пріоритетом. Шлях, який пройшла DELTA, стане прикладом для інших державних систем — як бойових, так і небойових», — додав голова Держспецзв’язку Юрій Мироненко.
Наступний крок — введення DELTA в експлуатацію Силами оборони. Система має отримати широке розповсюдження у бойових підрозділах для забезпечення технологічної переваги над ворогом.
Довідка: DELTA — це бойова система, що дозволяє планувати операції та бачити поле бою в режимі реального часу, обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, угруповання, а за потреби — і з союзниками. Щомісяця у систему додається понад 600 тис. об’єктів про місцерозташування ворога, водночас переглядається військовими понад 4 млн ворожих об’єктів.
Як повідомляла АрміяInform, українська система DELTA отримала високу оцінку від топкомандувачів НАТО.
@armyinformcomua
Станом на 6:00 30 квітня в Чорному морі перебуває один російський корабель з крилатими ракетами.
Під час дії воєнного стану військовослужбовці мають до 30 днів відпустки на рік.
У ніч на 30 квітня російські війська завдали масованого удару за допомогою БПЛА «Герань-2» по місту Харкову.
За минулу добу на фронті відбулося 125 бойових зіткнень, а найбільше ворог тис на Покровському та Лиманському напрямках.
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…