ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ветеранам хочуть компенсувати оренду житла: подробиці

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Липня 2024, 18:31

Міністерство у справах ветеранів України ініціює надання ветеранам компенсації за оренду житла протягом пів року після повернення з війни 

Про це повідомив в.о. міністра у справах ветеранів  Олександр Порхун  в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Ми наразі опрацьовуємо з Міністерством фінансів бюджетну програму з надання компенсації за оренду житла. Тобто, коли учасник бойових дій повертається з війни, ми розуміємо, що в декого житло знищене, в декого його взагалі не було, хтось потребує реабілітації, і тому будемо пропонувати впродовж пів року, доки він зрозуміє, де жити, доки він влаштується на роботу, запровадити таку підтримку», — зазначив Олександр Порхун.

Окрім того, за його словами, станом на сьогодні вже 182 сім’ї (ветерани війни та члени родин загиблих захисників і захисниць) придбали собі житло в межах державної програми іпотечного кредитування “єОселя”.

Як повідомляла АрміяInform, уряд затвердив розподіл субвенції в обсязі 5,7 мільярда гривень на виплату грошової компенсації ветеранам та членам їхніх сімей на придбання житла.

Читайте нас в Telegram
Росія готується до нових конфліктів найближчими роками — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський з переговорною командою обговорив підсумки зустрічей у Сполучених Штатах Америки.

«Статус «зелений», мінус два вороги!»: спецпризначенці знищили окупантів на Донеччині
«Статус «зелений», мінус два вороги!»: спецпризначенці знищили окупантів на Донеччині

Тактична група Sword Group 3-го полку ССО виконала спеціальні завдання на Донецькому напрямку.

Ваша поїздка скасовується: пілоти «Фенікса» знищують окупантів на Торецькому напрямку
Ваша поїздка скасовується: пілоти «Фенікса» знищують окупантів на Торецькому напрямку

Українські захисники продовжують методично знищувати штурмові групи противника, не даючи йому реалізувати свої наступальні наміри на Донеччині.

Півторарічний хлопчик у лікарні, пошкоджені 4 житлові будинки та 3 дитсадочки: росіяни вдарили по Дніпру
Півторарічний хлопчик у лікарні, пошкоджені 4 житлові будинки та 3 дитсадочки: росіяни вдарили по Дніпру

Число поранених внаслідок ранкової атаки росіян на Дніпро збільшилося до дев’яти. Серед постраждалих півторарічний хлопчик.

«Всі були збиті»: у Повітряних Силах розповіли про 100% перехоплених крилатих ракет
«Всі були збиті»: у Повітряних Силах розповіли про 100% перехоплених крилатих ракет

Вночі ворог атакував Україну 426 засобами повітряного нападу. Це 34 ракети та 392 безпілотників різного типу. Географія обстрілу — досить велика.

Де злітають — там і зникають: Signum знищив російських дронарів
Де злітають — там і зникають: Signum знищив російських дронарів

Оператори підрозділу Signum виявили та успішно відпрацювали по точці злету російських операторів дронів на Лиманському напрямку.

ВАКАНСІЇ
оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Старший оператор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Санітарний інструктор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Авіаційний технік, бортовий оператор

від 50000 до 50000 грн

Ужгород

Харківська окрема авіаційна ескадрилья

Кулеметник, військовослужбовець

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

--- ---