ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ситуацію в 59 бригаді перевірить робоча група

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Липня 2024, 10:07
Нарукавний знак 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський ухвалив рішення щодо виїзду в зону відповідальності окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка комплексної робочої групи на чолі з начальником Військової служби правопорядку ЗСУ.

Про це повідомив 15 липня Генеральний штаб ЗСУ.

Група виїздить «з метою перевірки ситуації в 59 бригаді та з’ясування обставин нещодавніх втрат серед особового складу», — сказано в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Раніше парамедикиня Катерина Поліщук (Пташка) закликала Володимира Зеленського, як Верховного Головнокомандувача, провести перевірку дій командира 59 бригади, у якій вона служила.

Як повідомляла АрміяInform, ворог за добу вдарив майже сотнею КАБів та понад тисячею дронів-камікадзе — Генштаб ЗСУ.

 

Читайте нас в Telegram
Ворог вдарив балістикою по Дніпру, є загиблі та постраждалі

5 травня близько 19:50 російські війська завдали ракетного удару по місту Дніпро. Попередньо, ворог застосував балістичне озброєння.

Запоріжжя під атакою: 12 загиблих і 37 постраждалих
Запоріжжя під атакою: 12 загиблих і 37 постраждалих

Увечері 5 травня російські війська завдали ударів по цивільній інфраструктурі Запоріжжя, застосувавши керовані авіабомби та безпілотники.

Якщо «пабєди» немає, її треба вигадати: росіяни зробили фейк про перехід на їх бік наших десантників
Якщо «пабєди» немає, її треба вигадати: росіяни зробили фейк про перехід на їх бік наших десантників

У 81-й аеромобільній Слобожанській бригаді висміяли срежисоване ворогом відео про начебто здачу в полон наших бійців у селі Піскунівка.

Палять все, що їде: наші пілоти не минають ворожий транспорт
Палять все, що їде: наші пілоти не минають ворожий транспорт

Оператори батальйону безпілотних систем Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади показали, як перетворюють російську логістику на дим та полум’я.

На окуповане Запоріжжя зійшов благодатний вогонь: як нищіться російська логістика
На окуповане Запоріжжя зійшов благодатний вогонь: як нищіться російська логістика

Воїни підрозділу Requiem group Сил спеціальних операцій ЗСУ зробили підбірку уражень ворожого транспорту та піхоти.

Розстріл цивільного посеред вулиці в Гостомелі: судитимуть трьох російських окупантів
Розстріл цивільного посеред вулиці в Гостомелі: судитимуть трьох російських окупантів

Заочно повідомили про підозру трьом військовослужбовцям рф, які під час окупації Гостомеля в березні 2022 року вбили цивільного чоловіка.

ВАКАНСІЇ
Артилерист (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Радіотехнік БпЛА, FPV

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

Мінометник

від 50000 до 121000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Бойовий медик

від 23000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

--- ---