Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
За три місяці бойових дій вогневий підрозділ 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України збив 41 засіб повітряного нападу противника.
Про це йдеться в повідомленні у телеграм-каналі ДШВ ЗСУ.
Воїни зенітно-ракетного артилерійського дивізіону 25 бригади ДШВ ЗС України цілодобового несуть бойове чергування з охорони та оборони повітряного простору в смузі ведення бойових дій своєї бригади — на Покровському напрямку.
За понад три місяці ведення бойових на Покровському напрямку збито:
«На цьому не зупиняємося, сезон «полювання» за російськими пташками продовжується», — зазначають Січеславські зенітники.
Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби на Покровському напрямку наші захисники відбили 42 штурмові дії ворога.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….