У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Це вдалося зробити на Сході танкістам з єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
Про унікальний випадок повідомило 10 липня оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця».
На одному із напрямків, де воїни виконують бойові завдання, вдалося захопити танк в практично робочому стані.
Ворожа машина очолювала масштабний штурм окупантів, який закінчився для них повним фіаско. Екіпаж Т-90 залишив свою новітню машину на полі бою і просто кинувся навтьоки.
Наш механік-водій ризикнув дістатися сірою зоною до танка та повернувся назад вже на ньому. На додаток, згодом спритні єгері змогли витягнути ще дві одиниці ворожої бронетехніки — танк Т-80 і БМП-2.
«Тепер ці трофеї безжально нищитимуть своїх попередніх власників!», — запевняють в ОСУВ «Хортиця».
Як повідомляла АрміяInform, наші воїни вперше затрофеїли російський «танк-черепаху» разом з танкістами.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…