У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Українські військові вперше затрофеїли ворожий «танк-черепаху» та взяли в полон російських танкістів.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, на Краматорському напрямку в районі Кліщіївки воїни 22 окремої механізованої бригади захопили російський «танк-черепаху», а також взяли в полон його екіпаж.
У відомстві наголосили, що це перший відомий такий випадок.
«Завдяки підрозділу безпілотних систем було виявлено ворожий танк в районі села Кліщіївка. Застосувавши БпАК, по танку були здійснені скиди. Уражений танк та дезорієнтований екіпаж противника, намагаючись втекти, втратив будь-яку можливість віднайти вірний напрямок для повернення до своїх позицій», — йдеться в повідомленні.
Крім цього, завдяки артилерії бригади танк було зупинено на одному з рубежів, і вже піхотинці з механізованого батальйону взяли в полон екіпаж разом з танком.
«Під час перемовин з екіпажем, механік-водій заховався всередині разом з гранатою і намагався підірвати танк. Але наші піхотинці знайшли вагомі аргументи для переконання, що краще жити, ніж вмерти», — додали у відомстві.
Як повідомляла АрміяInform, на Донеччині український воїн взяв у полон чотирьох російських окупантів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
Оператор безпілотних авіаційних комплексів (БПЛА)
від 50000 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…