ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На східному напрямку з початку доби відбулося 42 бойові зіткнення

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Липня 2024, 10:29
ГШ: Ситуація в районах бойових дій складна / Ілюстративне фото

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» від початку доби вже відбулося 42 боєзіткнення з противником.

Про це йдеться в повідомленні телеграм-каналу «Хортицький вітер».

Ворожа армія продовжує вести обстріли позицій наших захисників. Лише за поточну добу в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» вже зафіксовано 504 обстріли, 10 авіаударів із застосуванням 18 КАБів та 25 ударів дронами-камікадзе.

У результаті бойової роботи наші підрозділи артилерії за поточну добу виконали 495 вогневих завдань.

Протягом минулої доби в східній операційній зоні відбулося 152 бойові зіткнення.

Ворог завдав по позиціях наших військ та населених пунктах 41 авіаудар із застосуванням 58 КАБів, 385 ударів дронами-камікадзе.

За минулу добу в східній операційній зоні противник здійснив 3915 обстрілів позицій наших військ. У результаті бойової роботи наші підрозділи артилерії виконали 3356 вогневих завдань.

За інформацією Генштабу ЗСУ, протягом минулої доби на фронті зафіксовано 158 бойових зіткнень, найбільше на Покровському та Торецькому напрямках.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці підрозділу безпілотних систем «Тайфун» за допомогою дронів знищили штурмову колону окупантів на квадроциклах.

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Мотори — це ключовий елемент дронів, які вражають ворожі цілі. Ще два роки тому їх серійне виробництво в Україні здавалося неможливим — а вже сьогодні дедалі більше дронів літають на моторах Made in Ukraine.

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Сили оборони України провели чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська.

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

Служба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу «Варшавянка». На борту підводного човна було чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр».

російська загроза змушує Європу переглядати архітектуру безпеки

російська загроза змушує Європу переглядати архітектуру безпеки

Питання безпеки України сьогодні є ключовим для всієї Європи, адже від здатності нашої держави протистояти російській агресії безпосередньо залежить стабільність європейського континенту. Водночас не всі країни усвідомлюють цю залежність та реагують на неї належним чином.

Уражено Астраханський газопереробний завод — Генштаб ЗСУ

Уражено Астраханський газопереробний завод — Генштаб ЗСУ

З метою зниження спроможностей противника з виробництва вибухових речовин у ніч на 15 грудня Сили оборони України успішно уразили стратегічний об’єкт противника — Астраханський  газопереробний завод.

ВАКАНСІЇ

Електрик-дизеліст у 40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта

від 20100 до 50100 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Зовнішній пілот, оператор БПЛА, військовослужбовець (розвідка та коригування)

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький

Військова частина А7034

Водій

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---