ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Куп’янському напрямку двоє окупантів були хитрістю приведені у полон

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Липня 2024, 21:57

Відзначилися бійці окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, які змогли обдурити загарбників хорошою російською вимовою.

Про це курйозний випадок розповіла 1 липня на стрімі АрміїTV начальник служби зв’язків з громадськістю «княжої» бригади майор Надія Замрига.

«Був бій і двоє військових противника заблукали й потрапили на наші позиції. І сержант, який був на позиції, почув, що ідуть і сказав: «Тихенько, зараз спробуємо заманити». І він гарної російською мовою почав розпитувати: хто ви, звідки, а де інші. Імпровізував. Вони повірили, зайшли в бліндаж і поповнили обмінний фонд», — розповіла Надія Замрига.

За даними ведучих стріму, росіяни настільки повірили, що вийшли до своїх, що наказали робити собі перев’язку і, навіть, робили зауваження. До тієї миті, поки не дізналися, що вже у полоні.

Як повідомляла АрміяInform, наші захисники показали кіно про окупанта, який дуже хотів жити, а потім загорівся.

Читайте нас в Telegram
У Дніпрі стріляли у військовослужбовців. Двоє поранено

В Соборному районі міста Дніпра 4 травня відбулася стрілянина, під час якої постраждали військовослужбовці ТЦК та СП.

Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій
Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій

У 3-й важкій механізованій Залізній бригаді розповіли про безпілотну логістику та новий рівень харчування на передовій.

Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок
Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок

Тюремний строк отримав відставний військовий інструктор-іноземець, який працював на фсб.

«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами
«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами

Пілоти важких бомберів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії не тільки нищать ворога, але й беруть його у полон.

Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює
Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює

Якщо є підстави вважати, що захисник потрапив у полон, важливо діяти послідовно та зібрати максимум інформації.

Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці
Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці

Пілоти підрозділу Ivan Franko Group завдали ударів по тилових шляхах від села Піски до міста Дебальцеве, на відстані до 60 кілометрів від фронту.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

--- ---