ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Робота ДШВ звела нанівець спроби росіян захистити свою техніку «мангалами» і «сараями»

Відео Новини
28 Червня 2024, 8:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

46 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗСУ опублікувала кадри бойової роботи дронами, ПТРК та артою, які знищили укріплену залізними конструкціями ворожу техніку.

«Як бачимо, ноу-хау у вигляді «мангалів» і «черепах» мало допомагають окупантам уникнути справедливого вогняного покарання. Розпеченими друзками вони горять і злітають у повітря, тішачи око українців і зміцнюючи їхню віру в загальну перемогу світла над імперським злом», — описали свою роботу десантники.

Вони вказують на той факт, що майже кожного дня зростає кількість ворожої техніки, знищеної воїнами 46 ОАеМБр.

Для цього залучається широкий спектр сил і засобів ураження: днями бійці роти ПТРК, артилерія та підрозділ БПЛА 3 аеромобільного батальйону на вічну стоянку зупинили три БМП і один танк російських окупантів.

«Статусу пошкоджених набули також один танк і одна МТЛБ. Та й ці дві залізяки більше не зашкодять нашим побратимам», — додають у бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, 17 червня українські військові вперше затрофеїли ворожий «танк-сарай» та взяли в полон російських танкістів. Це зробили на Краматорському напрямку в районі Кліщіївки воїни 22 окремої механізованої бригади.

Також цікавим буде і відео, де воїни 46 окремої аеромобільної бригади знешкодили групу російської броньованої техніки — FPV розбили одразу декілька «танків-сараїв».


Два райони Києва під ударом, пожежі та загиблі: деталі нічного обстрілу столиці
Два райони Києва під ударом, пожежі та загиблі: деталі нічного обстрілу столиці

Внаслідок російського обстрілу Києва вночі 16 липня дві людини загинули та 5 людей поранені, серед них одна дитина.

Атака на Київ: внаслідок удару балістикою є загиблі
Атака на Київ: внаслідок удару балістикою є загиблі

Двоє людей загинули в Києві внаслідок нічної атаки ворога. Постраждали 6 мешканців столиці.

Відслужив контракт «18-24» і підписав новий: чому розвідник 72 бригади «Колумб» обрав шлях військового
Відслужив контракт «18-24» і підписав новий: чому розвідник 72 бригади «Колумб» обрав шлях військового

Валентин із позивним «Колумб» – військовослужбовець 72 окремої механізованої бригади.

«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді
«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді

Повернення з СЗЧ за спрощеним механізмом дає можливість не лише змінити посаду, а й свідомо обрати новий підрозділ.

ВАКАНСІЇ
Olx Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Командир бойової машини-командир мотопіхотного відділення

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Офіцер, лікар медичного пункту

від 56000 до 126000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

WorkUa Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

RobotaUa Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Olx Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді
«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді

Саме таким шляхом скористався Сергій — військовослужбовець 152-ї окремої єгерської бригади. Про своє рішення добровільно мобілізуватися, службу у різних підрозділах та повернення до війська він розповів…