Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…
У Міністерстві оборони України розробляють продукт, який повністю цифровізує процес стройової частини.
Про це повідомила заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко у інтерв’ю на Армія TV.
«Ми насправді зі всіх флангів підбираємося до депаперизації. Одним із флангів є зміна 280 наказу. Це інструкція про порядок ведення документів, які пов’язані з особовим складом», — розповіла заступниця глави МОУ.
Вона зазначила, що Міноборони працює над можливістю вести документи, зокрема журнали, в електронному вигляді.
«Паралельно в нас є розроблений продукт, який повністю цифровізує процес стройової. Це окрема інформаційно-комунікаційна система, яка буде мати теж, скоріше за все, мобільний клієнт. Ми зараз думаємо. Але основна задача це така стройова онлайн», — заявила Катерина Черногоренко.
За її словами, вона може містити всі основні процеси стройової частини, зокрема інструктажі з особовим складом.
«Цей продукт трохи пізніше буде реалізовано, і ми зможемо вбити всі паперові процеси, які зараз є на рівні підрозділу, на рівні військової частини, бригади і так далі. Ми не хочемо цифровізувати хаос, ми не хочемо цифровізувати бюрократію. Наша задача зробити реінжиніринг цих процесів, спростити їх, виправити зламане і зробити їх максимально оптимальними в цифровому виконанні», — резюмувала заступниця Міністра оборони.
Повний запис інтерв’ю дивіться на Youtube-каналі Армія TV:
Відомо, що понад один мільйон громадян згенерували військово-облікові документи онлайн через Резерв+.
Крім того, вже розроблено функціонал для електронних рапортів мобільного застосунку Армія+.
Як повідомляла АрміяInform, у ньому командир має протягом трьох днів затвердити рапорт або пояснити причину відмови підписати його.
@armyinformcomua
Бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції своїми скидами знищили купу російських штурмовиків, у тому числі й тих, що переносили боєприпаси і яких звуть «верблюдами».
На Куп’янському напрямку характер бойових дій змінився. Щоправда, змінилася не ситуація на передовій, а в тилу. Там ворог значно активізував роботу авіації.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одну агентку російської воєнної розвідки (більш відомої як гру) на Донеччині.
Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Сергій Боєв обговорив деталі зміцнення співпраці у сфері ОПК з представником шведської урядової агенції FMV бригадним генералом Йоганом Аксельссоном.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський виступив на Міжнародному академічному форумі «Воєнні інновації в сучасних війнах», де розповів, як новітні технології впливають на перебіг бойових дій.
У ніч на п’ятницю, 18 квітня, росіяни атакували Україну шістьма крилатими та балістичними ракетами та 37 ударними безпілотниками.
Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…