Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Центр масштабування технологічних рішень Генерального штабу ЗСУ вже розробив функціонал для електронних рапортів мобільного застосунку Армія+.
Про це повідомила заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в інтерв’ю Армія TV.
«Функціонал готовий і розроблений Центром масштабування технологічних рішень Генерального штабу ЗСУ. Це наші надійні партнери, це команда військовослужбовців, які зробили цей функціонал за запитом Міністерства оборони України», — розповіла вона.
Катерина Черногоренко зауважила, що у додатку будуть доступні одинадцять видів рапортів.
«Ми робимо можливим в два кліки створити один з одинадцяти рапортів. Це всі види відпусток, гроші на оздоровлення і так далі», — пояснила заступниця Міністра оборони України.
Вона зазначила, що спочатку буде пілотне випробування у певних бригадах.
«По-перше, буде прийнята постанова для того, щоб командири не хвилювалися. Далі ми зробимо наказ, який дозволить встановити цей застосунок для всього особового складу. Потрібно покриття на рівні всієї бригади. І ми це покриття забезпечимо, інакше функціонал буде некоректно працювати», — наголосила заступниця Міністра оборони України.
Також Катерина Черногоренко зауважила, що цей застосунок розповсюдять серед всього українського війська лише після того, як будуть враховані зауваження та пропозиції військових.
Нагадаємо, запуск застосунку Армія+ планується в середині літа.
Як повідомляла АрміяInform, електронні рапорти створять більш довірливі відносини між військовослужбовцями і їхніми командирами, а відмови або схвалення рапорту будуть більш предметними, ґрунтовними і доцільними.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський провів у Києві переговори з очільницею Європейського центрального банку Крістін Лагард.
Українські військові поділилися вражаючими кадрами зі ще однією «дорогою смерті», буквально всіяною тілами російських загарбників.
Українські воїни з 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ продовжують поповнювати обмінний фонд російськими полоненими.
У четвер, 19 червня, Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо санкційної політики та спільного із партнерами тиску на кремлівський режим.
Українські захисники поділилися неймовірно напруженим відео, на якому російський оператор оптоволоконного FPV-дрона намагається уразити нашого бійця, проте той виявляється для нього занадто спритним.
Україна повернула з полону військових ЗСУ, НГУ та ДПСУ. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Більшість бійців перебували в полоні з 2022 року.
від 20100 до 120000 грн
Михайлівці, Вінницька область
від 21000 до 25000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…